با ارائه پنج موزیک ویدئو؛
پیش فروش هفتمین آلبوم "رضا صادقی" آغاز شد
پیش فروش هفتمین آلبوم موسیقی "رضا صادقی" خواننده مطرح موسیقی پاپ با عنوان "یعنی درد" آغاز شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
 
پیش فروش هفتمین آلبوم "رضا صادقی" آغاز شد
 
پیش فروش هفتمین آلبوم موسیقی "رضا صادقی" خواننده مطرح موسیقی پاپ با عنوان "یعنی درد" آغاز شد.

به گزارش تحریرنو ؛ آلبوم موسیقی "یعنی درد" که سوم خرداد ماه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت، توسط رضا صادقی به گور خواب‌ها، خیابان نشینان ناچار، دخترخوانده‌اش ایران، کودکان کوره آجرپزی شمس‌آباد، کارگرانی که دستان خالی‌شان همیشه گرم بوده و تمام هواداران خود تقدیم شده است.

رضا صادقی با بیان اینکه محتوای این اثر متمرکز بر فضاهای اجتماعی بوده و از درد برخاسته از درون همه مردم حکایت دارد، درباره آلبوم جدید خود گفت: یعنی درد از درون ما آغاز می شود و بازتاب همه مشکلات روحی، درونی، اجتماعی و هنری ما است، امیدوارم که این آلبوم به دنیایی که مخاطبین در تصورشان نسبت به من دارند، نزدیک باشد.

پنج موزیک ویدئو نیز برای قطعات این آلبوم ساخته‌ شده که از جمله آنها می‌توان به قطعات "منو یادت" و "من دوسِت دارم" اشاره کرد، ناگفته نماند موزیک ویدئو قطعه "من دوسِت دارم"، ۲۰ اردیبهشت ماه منتشر شده است و مطابق شش آلبوم‌ رسمی گذشته صادقی، در این آلبوم هم یک قطعه با گویش بندرعباسی به نام "دل بی‌غم" که در آن به مدح شهر بندرعباس و مردمش می‌پردازد، به مردم این شهر هدیه شده است.

همچنین در این اثر، شاهد حضور پررنگ‌تر صادقی در نقش ترانه‌سرا و آهنگساز هستیم.

"مهران خالصی" تنظیم‌کننده خلاق و باهوش موسیقی پاپ که سابقه همکاری‌های درخشانی با صادقی دارد، در بخش تنظیم بیشترین نقش را بر عهده داشته است. همچنین تعدادی از موزیسین‌های جوان و با استعداد که پیش از این با صادقی همکاری داشته‌اند، در آلبوم "یعنی درد" نیز همکاری‌شان را ادامه داده‌اند.
کد مطلب: 11812