معرفی داوران بخش «تبلیغات سینمای ایران» جشنواره فجر
داوران بخش مسابقه «تبلیغات سینمای ایران» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر معرفی شدند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷
 
معرفی داوران بخش «تبلیغات سینمای ایران» جشنواره فجر
 
داوران بخش مسابقه «تبلیغات سینمای ایران» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر معرفی شدند.

به گزارش تحریرنو از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، علی نیک رفتار، آرش معیریان و احسان برآبادی آثار بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران را در جشنواره سی و هفتم داوری می‌کنند.

این بخش که شامل عکس، پوستر و آنونس و تیزر است از سوی شورای برگزاری جشنواره در جهت اعتلای سینمای ایران و ارتقای سطح کیفی تبلیغات و اطلاع‌رسانی در جشنواره گنجانده شده است.

علی نیک رفتار متولد ۱۳۳۸ در اهواز و فارغ التحصیل از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹ در مقطع کارشناسی رشته عکاسی است.

او فعالیت حرفه ای عکاسی را از سال ۱۳۶۳ و کار در واحد عکاسی شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد و شروع فعالیت سینمایی اش از سال ۱۳۶۹ بوده است. نیک رفتار عکاس ده‌ها فیلم سینمایی از جمله «اینجا بدون من»، «یه حبه قند»، «راه آبی ابریشم»، «بی پولی»، «کنعان» و... بوده است.

آرش معیریان در سال ۱۳۵۰ در تهران متولد شده و دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران است. از فعالیت های او کارگردانی سینما، تدوین و ساخت آنونس است.

معیریان عضویت در کانون تدوینگران خانه سینما، عضویت در کانون کارگردانان خانه سینما، تدریس کارگردانی فیلم و تدوین، تألیف و ترجمه متون سینمایی در نشریه ها و ماهنامه ها و فصلنامه ها، عضویت در هیئت علمی دانشکده سینما و تأتر دانشگاه هنر و مدیریت گروه سینمای دانشگاه هنر را در کارنامه کاری خود دارد.

احسان برآبادی متولد ۱۳۵۴ در تهران، فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر و معماری، عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران و عضو رسمی کانون مدیران و طراحان سینمای ایران (خانه سینما) است.

او طراح پوستر آثاری چون «نگار»، «گذر موقت»، «آسمان محبوب»، «اتوبوس شب»، «طبل بزرگ زیر پای چپ» و«خواب سفید» است.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه همزمان با گرامیداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
کد مطلب: 17672