با آغاز بلیت فروشی از امروز،
گروه کولی‌ها دوباره به تهران می‌آیند
گروه ۹ نفره موسیقی محلی اسپانیا به خوانندگی پاول ریه‌س خواننده مشهور اسپانیایی و خواننده افسانه‌ای و پایه‌گذار گروه "Gipsy kings family"، روزهای ۶ و ۷ مرداد ماه در تالار بزرگ وزارت کشور کنسرتی را اجرا خواهند کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
 
گروه کولی‌ها دوباره به تهران می‌آیند
 
گروه ۹ نفره موسیقی محلی اسپانیا به خوانندگی پاول ریه‌س خواننده مشهور اسپانیایی و خواننده افسانه‌ای و پایه‌گذار گروه "Gipsy kings family"، روزهای ۶ و ۷ مرداد ماه در تالار بزرگ وزارت کشور کنسرتی را اجرا خواهند کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ موسسه فرهنگی هنری "اکسیر نوین" به مدیریت محمدرضا خانزاده همراه با موسسه پرشیا فیلم برگزارکننده این کنسرت هستند و شاهرخ بحرالعلومی سرپرستی گروه برگزار کننده کنسرت را بر عهده دارد.

گروه کولی‌های اسپانیا "Gipsy kings family" به سرپرستی پاول ره‌یس خواننده، گیتاریست، ترانه سرا و آهنگساز مطرح اسپانیایی و خواننده افسانه‌ای و پایه‌گذار و پیشکسوت گروه جهانی کولی‌های اسپانیا همراه با دیگر اعضای این گروه از جمله فرانکو ره‌یس، خوزه ره‌یس، میشل ره‌یس و... به مدت ۷ روز در تهران حضور دارند و روزهای ۶ و ۷ مرداد در تالار بزرگ وزارت کشور اجرا خواهند داشت.

این گروه بسیار علاقه‌مند به ایران و فرهنگ و هنر و تمدن ایرانی و همچنین دولت، ملت و نظام جمهوری اسلامی هستند و ایران را به واسطه ایستادگی در برابر استکبار یکی از قدرتمندترین کشورهای جهان می‌دانند. این گروه موسیقی اسپانیایی بارها در گفت‌وگوهای خود با جراید داخلی و خارجی به ستایش مواضع ضداستکباری نظام جمهوری اسلامی پرداخته‌اند و از شباهت موسیقی و روحیات خود به مواضع حکومت و ملت ایران گفته‌اند.

از دیگر دلایل علاقه این گروه مطرح موسیقی جهان به ایران و مردم این کشور ریشه در تاریخچه ساز آنها یعنی گیتار و موسیقی فلامینکو دارد زیرا در زمان ابوالحسن خان نافع معروف به زریاب، ساز عود به اندلس می‌رود و با اضافه شدن سیم به ساز دیگری تبدیل می‌شود و گیتار و موسیقی فلامینکو شکل می‌گیرد که اساتید موسیقی و تاریخ این موضوع را بعدها مطرح کردند.

تونی ونجلستی تهیه‌کننده ٣٥ سال آثار جیپسی کینگز و کولی‌ها نیز این کنسرت را همراهی می‌کند و همراه با گروه به تهران می‌آید. او نیز پیش از این اعلام کرده بود که عاشق ایران، فرهنگ، مذهب و باورهای ایرانی است.

این گروه مردادماه سال گذشته نیز چند روز در ایران حضور داشتند و کنسرت موفقی را با چندسانس فوق‌العاده برگزار کردند که با استقبال خوبی از سوی نسل‌های مختلف در ایران نیز مواجه شد و بسیاری از علاقه‌مندان به موسیقی از اجرای سال گذشته این گروه در ایران به‌عنوان بهترین اجرا در ایران یاد می‌کنند.

علاقه‌مندان به حضور در کنسرت گروه کولی‌های اسپانیا می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت اکسیرنوین www.exirconcert.com مراجعه کنند. همچنین کسانی که مایل هستند می‌توانند با عضویت در باشگاه هوادارن سایت اکسیر نوین از هم‌اکنون و زودتر از عموم مردم بلیت‌های کنسرت گروه کولی‌ها را خریداری کنند.
کد مطلب: 12280