با اعلام روابط عمومی شبکه نمایش؛
سری «جومانجی» از تلویزیون پخش می‌شود
پخش فیلم‌های سرگرم‌کننده با هدف مشارکت در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، در شبکه نمایش ادامه دارد.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲
 
سری «جومانجی» از تلویزیون پخش می‌شود
 
پخش فیلم‌های سرگرم‌کننده با هدف مشارکت در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، در شبکه نمایش ادامه دارد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته همزمان با ادامه تغییرات جدول پخش براساس نیاز مخاطب، مرور آثار ساموئل ال جکسون نیز از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی ایرانی باکس ساعت ۱۳، به ترتیب از شنبه ۳۰ فروردین ماه تا جمعه ۵ اردیبهشت ماه، فیلم‌های «قهوه اسپرسو»، «میش»، «کاغذ پرماجرا»، «من+دشمن»، «مریم و میتیل»، «زرد قناری» و «خانه ای کنار ابرها» هستند.

فیلم‌های منتخب ساعت ۱۵، اختصاص به پخش فیلم‌های سینمایی «اگه میتونی منو بگیر»، «سر آشپز، «مارک تو این در جستجوی طلا»، «بهترین دوست من»، «نامه رسان»، «شروع تازه» و «ماشین دیوانه» دارد.

این هفته روند پخش فیلم‌های سینمای دنباله دار ساعت ۱۹، به ترتیب با پخش سری فیلم‌های «شرلوک-سه نشانه»، «شرلوک-آخرین سوگند او»، «جومانجی»، «جومانجی به جنگل خوش آمدید»، «نهنگ آزاد ۱، ۲و ۳» دنبال می‌شود.

در ساعت ۲۱ شب‌های این هفته شبکه نمایش به مرور آثار ساموئل ال جکسون هنرپیشه، کارگردان و تهیه کننده می‌پردازد. دوران بازیگری این بازیگر که بیشتر با بازی در نقش‌های فیلم‌های اکشن شناخته می‌شود، زمانی رقم خورد که کوئنتین تارانتینو در سال ۱۹۹۳ از او درخواست کرد تا نقش جولز وینفیلد در فیلم «قصه‌های عامه پسند» را ایفا کند. نقشی که تبدیل به بهترین نقش آفرینی دوران بازیگری ساموئل ال جکسون شد و همچنین نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای او به ارمغان آورد.

به ترتیب از شنبه ۳۰ فروردین ماه تاجمعه ۵ اردیبهشت ماه به ترتیب فیلم‌های «جهنده»، «ایموس و اندرو»، «شک معقول»، «مرد»، «کونگ جزیره گمشده»، «تغییر مسیر» و «مربی کارتر» آثاری هستند که با بازی ساموئل ال جکسون از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

فیلم‌های ساعت ۲۳ این شبکه از شنبه تا جمعه فیلم‌های «تماس تصادفی»، «درست مثل بهشت»، «خانه ۹۹»، «شهر»، «خبرچین»، «رکسان» و «فراتر از فریب» هستند.

فیلم‌های کلاسیک در ساعت یک بامداد نیز به پخش فیلم‌های «رد گربه»، «آسمان زرد»، «سایه یک شک»، «استاکر»، «بازگشت به ویچ مانتین»، «دیدی؛ مشابه آقای رئیس» و «چهارصد ضربه» اختصاص دارد.
کد مطلب: 20327