آخرین اخبار از جزئیات و زمان پخش سریال نوروزی شبکه یک؛
«پایتخت ۶» از دوم فروردین روی آنتن می‌رود
به گفته غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما «پایتخت ۶» از دوم فروردین روی آنتن می‌رود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
 
«پایتخت ۶» از دوم فروردین روی آنتن می‌رود
 
به گفته غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما «پایتخت ۶» از دوم فروردین روی آنتن می‌رود.

به گزارش تحریرنو ؛ غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما، درباره آخرین وضعیت تصویربرداری فصل ششم سریال «پایتخت» گفت: لوکیشن کار همچنان «شیرگاه» مازندران است و آماده سازی پروژه هم طبق زمان‌بندی ما تا نوروز ۹۹ به اتمام می‌رسد.

او در ادامه افزود: روز اول فروردین ۹۹ مصادف با سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) است، بنابراین سریال نوروزی «پایتخت» از شب دوم نوروز و به مدت ۱۵ شب پخش می‌شود. هم اکنون تمامی‌ بازیگران درگیر این سریال هستند و بازی هیچ یک به پایان نرسیده است.

الماسی در خصوص تغییرات فیلمنامه در این فصل «پایتخت» گفت: طبیعتاً هر سریال، مجموعه داستان‌هایی دارد که اگر درست اجرا شوند، مخاطب با اثر همراه می‌شود. تنها شخصیتی که فعلاً در این پروژه حذف شده «بابا پنجعلی» است که باز حضور معنوی او در قصه سریال حس می‌شود و فقط حضور فیزیکی ندارد.

او پیرامون نبود مرحوم خشایار الوند و احتمال آسیب به بدنه کلی فیلمنامه بیان کرد: کار تیمی انجام می‌شود؛ هروقت مشکلی برای یک تیم به وجود آید باید تلاش شود تا آن نقص ترمیم شود. قطعاً نبود هرکدام از دوستان که باعث بالارفتن کیفیت کار می‌شدند، احساس می‌شود، اما گروه «پایتخت» همدل و همزبان پیش می‌روند تا این کاستی‌ها را پر کنند.
کد مطلب: 20318