از ۱۲ دی و در شبکه‌ی سه‌سیما:
مهران مدیری با خلاف‌کاران تازه و یک مفسد اقتصادی می‌آید
پخش سریال «در حاشیه ۲» به کارگردانی مهران مدیری که این بار داستان آن در یک اردوگاه می گذرد که پزشکان خلافکار به آنجا منتقل شده اند از فردا شنبه ۱۲ دی ماه در شبکه سه آغاز می شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۴۶
 
مهران مدیری با خلاف‌کاران تازه و یک مفسد اقتصادی می‌آید
 
پخش سریال "در حاشیه ۲" به کارگردانی مهران مدیری که این‌بار داستان آن در یک اردوگاه می‌گذرد که پزشکان خلاف‌کار به آن‌جا منتقل شده‌اند از فردا، شنبه ۱۲ دی‌ماه در شبکه‌ی سه آغاز می‌شود.

به گزارش تحریرنو، فصل دوم سریال "در حاشیه" با بازی تعدادی از بازیگران اصلی این اثر از فردا شنبه ۱۲ دی‌ماه آغاز می‌شود و هر‌شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه‌ی سه خواهد رفت. از بازیگران اصلی این سریال می‌توان به سیامک انصاری، جواد رضویان، مهران غفوریان، نصراله رادش و نیما فلاح اشاره کرد.

در این سری از سریال "در حاشیه" مهران مدیری، محمدرضا هدایتی و علی اوجی حضور ندارند و بعضی از بازیگران زن نیز طی ملاقات‌هایی در زندان در داستان دیده خواهند شد. هم‌چنین قرار است در این سری شخصیت‌هایی از خلاف‌کاران تازه و حتی یک مفسد اقتصادی در داستان حضور داشته باشند.

حدود دو هفته پیش تصویربرداری سریال "در حاشیه ۲" که در هر قسمت از آن حدود ۴۰ بازیگر حضور داشتند به پایان رسید.

سریال "در حاشیه" به کارگردانی مهران مدیری و به تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی‌کوچک‌سرایی برای شبکه‌ی سه‌سیما ساخته می‌شود. فصل دوم این سریال در یک اردوگاه می‌گذرد که پزشکان متخلف فصل اول قرار است محکومیت خود را در آن‌جا سپری کنند.
کد مطلب: 3947