برترین‌های نوروز سیما انتخاب شدند
در این مراسم پایتخت ۳ بیش‌ترین جوایز را از آن خود کرد و امین حیایی و بهاره رهنما به‌عنوان بهترین بازیگران انتخاب شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۳
 
برترین‌های نوروز سیما انتخاب شدند
 
در مراسم معرفی برترین‌های نوروز سیما، مجموعه‌ی تلویزیونی پایتخت ۳ بیش‌ترین جوایز را از آن خود کرد. هم‌چنین امین حیایی و بهاره رهنما (بازیگران سریال خوب، بد، زشت) به عنوان بهترین بازیگر مرد و زن مجموعه‌های نمایشی نوروز انتخاب شدند.

در مراسم معرفی برترین‌های نوروز سیما که عصر دوشنبه، اول اردیبهشت‌ماه برگزار شد، سریال پایتخت ۳ بیش‌ترین جوایز را از آن خود کرد و الهام غفوری، تهیه‌کننده این مجموعه جایزه این بخش را دریافت کرد.

سیرویس مقدم کارگردان پایتخت ۳ به‌عنوان بهترین کارگردان معرفی شد. هم‌چنین نسرین نصرتی و مهران احمدی، بازیگران این سریال به‌عنوان بهترین بازیگران زن و مرد نقش مکمل مجموعه‌های نمایشی انتخاب شدند.

طراح صحنه، طراح و مجری گریم، آهنگ‌ساز و محسن تنابنده نیز به عنوان طراح، بازیگردان، مشاور کارگردان، سرپرست نویسندگان و بازیگر پایتخت ۳ نیز به‌عنوان بهترین‌های هر بخش انتخاب و جوایزی را دریافت کردند.

هم‌چنین در بخش بهترین بازیگران مجموعه‌های نمایشی، پس از معرفی امین حیایی و بهاره رهنما به‌عنوان بهترین بازیگر زن و مرد، از علیرضا خمسه، احمد مهران‌فر، هدایت هاشمی، هومن حاجی‌عبداللهی، ریما رامین‌فر و منگ هان ژانگ مجموعه بازیگران پایتخت ۳ تقدیر شد.

جایزه ویژه هیات داوران در بخش برنامه‌های ترکیبی و مسابقه به برنامه "قند پهلو" از شبکه آموزش و در بخش کودک و نوجوان به برنامه "کلاه‌قرمزی ۹۳" از شبکه دو تعلق گرفت.

در بخش بهترین ویژه برنامه تحویل سال، مجری، تهیه‌کننده و کارگردان تلویزیونی برنامه سه ستاره احسان علی‌خانی انتخاب و از برنامه هفت سلام شبکه قرآن و معارف تقدیر ویژه شد.

در بخش برنامه ویژه شعار سال از تهیه‌کننده برنامه دریچه شبکه یک و در بخش برنامه‌های مرتبط به حوزه‌ی ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی، از تهیه‌کننده برنامه نوروز کتاب بخوانیم شبکه ۳ تقدیر شد.

برترین‌های نوروز سیما در بخش فیلم‌های تلویزیونی، کارگردان تله فیلم فصل تازه (سیما فیلم)، تهیه کننده فریادهای خاموش (شبکه دو) و نویسندگان فیلم‌نامه‌ی پنجره (شبکه دو) و سعید چنگیزیان برای بازی در تله فیلم دنیای بهتر (سیما فیلم)، معرفی شدند.

هم‌چنین ریما رامین‌فر برای نقش‌آفرینی در تله فیلم چند روز بیشتر (سیما فیلم) به عنوان بهترین بازیگر زن انتخاب شد.

در بخش دوبلاژ بهرام زند بهترین دوبلاژ فیلم سینمایی و غلام‌علی افشاریه بهترین مدیر دوبلاژ مستند معرفی شدند.

در بخش بهترین صدابرداری و صداگذاری به‌طور مشترک صداگذاران مجموعه نمایشی "پایتخت ۳" و مجموعه نمایشی "ما فرشته نیستیم" شبکه تهران انتخاب شدند.

بهترین تدوین‌گر و تصویربردار هم از مجموعه تلویزیونی "روزهای بد به در" انتخاب شدند.
کد مطلب: 164