رونمایی از پوستر "یه کلیک کوچولو"
از پوستر نمایش "یه کلیک کوچولو" رونمایی شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۳
 
رونمایی از پوستر "یه کلیک کوچولو"
 
از پوستر نمایش "یه کلیک کوچولو" رونمایی شد.

تحریرنو: پوستر نمایش "یه کلیک کوچولو" توسط امیر اسمی، عضو و رئیس انجمن طراحان پوستر تئاتر، طی روزهای گذشته طراحی و امروز اول مردادماه رونمایی شد.

نمایش "یه کلیک کوچولو" به نویسندگی محمدرضا کوهستانی و کارگردانی احمد سلیمانی از ۳۱ تیر تا ۲۴ مردادماه هر روز به‌غیر از شنبه‌ها، ساعت ۱۹:۳۰در تالار قشقایی مجموعه‌ی تئاترشهر به‌صحنه می‌رود.

در یادداشتی که این گروه در بروشور اثر نیز آن‌را به‌چاپ رسانده، آمده‌است: یه کلیک کوچولو در سال ۱۳۹۰ تولید شد، اما در طول این سه‌سال علی‌رغم تلاش و پی‌گیری مستمر گروه تئاتر ایده، هرگز مجوز اجرای عمومی و یا حتی نمایش‌نامه‌خوانی برای این نمایش‌نامه صادر نشد!... اما پس از تغییر شرایط نظارتی بر تئاتر، این اثر که دیدگاهی انتقادی به مسائل روز اجتماعی جامعه را دارد، موفق به کسب مجوز اجرا گردید.

این نمایش در سه‌اپیزود که به‌نقد برخی معضلات اجتماعی برخاسته از زندگی مدرن شهری می‌پردازد به‌ترتیب با نام‌های: "یه کلیک کوچولو"، "دیگری همین‌جاست!" و "ژاکتی برای زمستان" و با بازی علیرضا محمدی و آزاده صمدی در اپیزود اول، آرش دادگر و نازنین فراهانی در اپیزود دوم و سام قریبیان و پری‌ناز ایزدیار در اپیزود سوم روی صحنه می‌رود.

دیگر عوامل این نمایش عبارت‌اند از:
طراح صحنه: مهدی نیکروش، طراح لباس: سمانه حسینی و آزاده صمدی، طراح صدا و موسیقی: محمدرضا کوهستانی، طراح نور: محمدرضا آزاد، طراح گریم: ساناز زعیمی، دستیار و برنامه‌ریز: محمدجواد پیروزی، مجری طرح: محمدرسول صفری، مدیر تولید: نیما سیاری، مدیر اجرا: محمد حاجی‌بابایی، مدیر تبلیغات: میترا محمداسماعیلی، عکاس: مهدی آشنا و دستیار گرافیک: فریده براتی.

کد مطلب: 1067