معان سیما اعلام کرد؛
مهران مدیری سریال ۹۰ قسمتی می‌سازد/ اجرای یک تاک‌شو با گلزار
مرتضی میرباقری معاون سیما آخرین جزئیات ساخت نود قسمتی سریال مدیری، اجرای گلزار و زمان پخش برنامه هفت را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
 
مهران مدیری سریال ۹۰ قسمتی می‌سازد/ اجرای یک تاک‌شو با گلزار
 
مرتضی میرباقری معاون سیما آخرین جزئیات ساخت نود قسمتی سریال مدیری، اجرای گلزار و زمان پخش برنامه هفت را اعلام کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ مرتضی میرباقری معاون سیما در حاشیه نخستین نشست هم اندیشی حمایت از کالای ایرانی در جمع خبرنگاران با اعلام پخش و خریداری بازی های جام جهانی روسیه گفت: ما در هر صورت تدارک ویژه‌ای برای جام جهانی داریم که بخشی از آن مربوط به پخش صدرصدی بازی‌ها است بطوری که همه بازی‌ها پخش خواهد شد.‌

وی افزود: با توجه به دستوراتی که ارائه شده، امروز ۱۰ درصد از جغرافیای کشورمان زیر پوشش شبکه های دیجیتال نیستند، اما با توجه به تمهیداتی که در نظر گرفته شده، مشکل آن ها هم برطرف خواهد شد.

میرباقری در خصوص اجرای برنامه هفت ادامه داد: برنامه هفت جزء برنامه های شبکه سه سیما است و از نظر ما هیچ محدودیتی برای اجرای برنامه وجودندارد و با توجه به تغییر مدیریتی که انجام شده، تمهیداتی اندیشه شده و هر زمان که تشخیص بدهند برنامه را شروع خواهند کرد.

معاونت سیما با اشاره به تغییر و تحولات مدیران در شبکه های مختلف سیما و جوانگرایی اظهار کرد: سیاست اصلی ما در صدا و سیما، نگاه جوانگرایی در حوزه برنامه سازی است، ما امروز در بخش تهیه کنندگان سیما، هزار برنامه ساز داریم که مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: ما بدترین شیوه در بحث جوانگرایی می دانیم که تحولات و تغییرات هر شبکه را از مدیران ارشد مجرب شروع کنیم، چرا که انرژی و خلاقیت جوانی خود را باید در عرصه تولید و بین برنامه سازان و مدیران هر گروه از شبکه های سیما خود را نشان بدهد تا در نهایت این تغییرات در رده مدیریت های کلان قرار بگیرد. از این رو این خبرهایی که درباره تغییر مدیریتی در شبکه ها گفته می شود مصداق یک توهم است و صدرصد می گویم که هیچ کدام از گزینه های انتخابی که بیان شده وجود ندارد.

وی در خصوص اجرای محمدرضا گلزار در یک برنامه جدید با ساختار تاک شو بیان کرد: بله این برنامه وجود دارد و آقای فروغی مدیر شبکه سه در تدارک کارهای این برنامه است.

معاون سیما در خصوص ساخت سریال مهران مدیری خاطر نشان کرد: آقای مدیری علاقه مند به ساخت یک سریال بعد از «دورهمی» بود که هم اکنون او در حال مذاکره است و ما نیز مسئولیت را به سیما فیلم سپرده ایم.

میرباقری با اشاره به ارائه طرح اولیه فیلمنامه توسط مدیری گفت: ما منتظر ساخت یک سریال ۹۰ قسمتی هستیم.
کد مطلب: 15901