به خوانندگی بابک پیام؛
آلبوم «همه از آن شب بود» منتشر شد
نخستین آلبوم بابک پیام با عنوان «همه از آن شب بود» براساس ترانه هایی از حسین صفا و نیما پولادوند و تنظیم بهنود یخچالی روانه بازار موسیقی کشور شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶
 
آلبوم «همه از آن شب بود» منتشر شد
 
نخستین آلبوم بابک پیام با عنوان «همه از آن شب بود» براساس ترانه هایی از حسین صفا و نیما پولادوند و تنظیم بهنود یخچالی روانه بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش تحریرنو ؛ آلبوم «همه از آن شب بود» به آهنگسازی و خوانندگی بابک پیام با ترانه هایی از حسین صفا و نیما پولادوند و تنظیم بهنود یخچالی منتشر شد. این آلبوم در هشت قطعه با نام های «چه بی خنده بودم»، «همه از آن شب بود»، «ای روشنایی»، «جاده می برد»، «مترسک»، «زمین سوخته»، «ضیافت» و «دل شکن» در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

ضبط آلبوم در در استودیو پاپ با صدابرداری امید اصغری و میکس و مسترینگ میلاد فرهودی انجام گرفته است.

بابک پیام آهنگساز و خواننده این آلبوم درباره این اثر تازه منتشر شده، گفت: آلبوم «همه از آن شب بود» بر پایه ترانه بنا شده است. این مجموعه کلام، حاوی کلمه هایی است که هرگز زمان مناسب برای بیان آنها فراهم نشد و من شانس این تجربه بزرگ را از قلم زیبا و توانمند حسین صفا و نیما پولادوند عزیزم دارم. من در روند ساخت آهنگ روی این هشت ترانه تمام سعی خودم را کرده ام که لحن ترانه را نمایان کنم و آن را در حد بضاعت و مشاهداتم به آهنگ درآورم. این عمل در تمام قطعات آلبوم با ساز گیتار غیر از قطعه «ای روشنایی» که با پیانو ساخته شده انجام گرفته است. تنظیم کل قطعات نیز با محوریت ساز گیتار در قالب یک راک استایل پاپ، برعهده بهنود یخچالی بود که به بهترین شکل ممکن و با مهارت انجام داده است.

بهنود یخچالی تنظیم کننده آلبوم نیز درباره این اثر اظهار کرد: روزی که بابک پیام با ایده اش در مورد آلبوم به سراغم آمد، من با حجم زیادی از ملودی ها و موسیقی هایی مواجه شدم که به صورت ماکت آماده شده بودند و نیاز به تنظیم و ایجاد عطر و طعمی واحد در قالب یک آلبوم در آنها حس می شد. بابک پیام سابقاً کارهای من را جسته گریخته از سینما و تلویزیون شنیده بود و با جنس و لحن موسیقی های من آشنا بود لذا من چند مرحله جلو بودم و در مورد تنظیم ها راحت به توافق می رسیدیم. با توجه به صحبت هایی که کردیم و کاراکتری که من از ملودی های بابک می گرفتم، بر آن شدم تا قطعات‌ با لحن موسیقی راک تنظیم شوند.
کد مطلب: 15795