"شمعدانی" کار جدید سروش صحت
محسن چگینی تهیه‌کننده‌ی این مجموعه گفت: "شمعدانی" کاری طنز است، اما با "پژمان" تفاوت دارد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۴
 
"شمعدانی" کار جدید سروش صحت
 
محسن چگینی درخصوص جدیدترین سریال خود که این روزها یکی از گزینه‌های پخش در ایام رمضان است، گفت: "شمعدانی" کاری طنز است، اما با "پژمان" تفاوت دارد.

تحریرنو: این تهیه‌کننده‌ی سریال‌های طنز با اشاره به این‌که مراحل ساخت سریال "شمعدانی" تا آخر شهریور ۹۳ به‌طول می‌انجامد، توضیح داد: در مورد این‌که این سریال جزو یکی از گزینه‌های پخش در ایام رمضان است،‌ تا آخر اردی‌بهشت‌‌ماه تصمیم‌گیری می‌شود.

این تهیه‌کننده در ادامه با اشاره به مضمون طنز مجموعه‌ی "شمعدانی" گفت: این سریال قصه‌ی خانواده‌ای است که از پدربزرگ، داماد، عروس، پسر و نوه تشکیل شده است و به‌طور کلی یک کار خانوادگی است. از قصه‌ی معمولی شروع می‌شود و قالب آن کمدی و طنز است.

چگینی در پاسخ به این‌که سریال "شمعدانی" چه تفاوتی با سریال‌های طنز قبلی دارد؟ توضیح داد: در این سریال اولین کاری که کرده‌ایم این است که تلاش کرده‌ایم یکی از نقش‌های اصلی را بازیگری بگذاریم که تاکنون دیده نشده است و بازیگری تئاتری است. هم‌چنین در کنارش حسن معجونی را گذاشتیم که چهار سال پیش در "مسافران" ایفای نقش کرده است. این بازیگر درعمل سه چهار سال در مجموعه‌های تلویزیونی دیده نشده بود و تازگی خودش را خواهد داشت.

هم‌چنین درخصوص حضور آتنه فقیه‌نصیری نیز گفت: این بازیگر از سابقه‌اش مشخص است که چه کارنامه‌ای دارد اما او این‌بار در کار کمدی با قسمت بالا دیده خواهد شد و حضورش در این ژانر، جدید است.

تهیه‌کننده‌ی سریال "شمعدانی" با اشاره به این‌که ۴۵درصد از لوکیشن‌های این مجموعه در خانه‌ی شخصیت‌های اصلی بازیگران است، گفت: این مجموعه آپارتمانی نیست و از جنس "ساختمان پزشکان" نیست.

این تهیه‌کننده از اضافه شدن بازیگران دیگری نیز به این مجموعه خبر داد.

محسن چگینی در پایان با اشاره به این‌که تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا این مجموعه به‌عنوان بهترین کار دیده شود، گفت: قضاوت برای زمانی است که این مجموعه پخش شود اما قطعا تلاش می‌کنیم اتفاق خوبی برای پخش این سریال بیافتد.

در "شمعدانی"،‌ علاوه بر حسن معجونی و آتنه فقیه‌نصیری،‌ نگار عابدی، محمد نادری و ویدا جوان نیز بازی می‌کنند.

سریال "شمعدانی" به تهیه‌کنندگی محسن چگینی یک سریال خانوادگی و کمدی است که سروش صحت با همراهی ایمان صفایی متن آن‌را نوشته‌اند و مدتی است تصویربرداری آن در تهران آغاز شده است.

نویسندگان سریال‌های قبلی صحت از جمله "ساختمان پزشکان" و "پژمان" این بار سمت‌های دیگری در کار دارند، مهراب قاسم‌خانی طراحی صحنه "شمعدانی" را به عهده دارد و پیمان قاسم‌خانی به‌عنوان مشاور در کنار سروش صحت حاضر است.

"شمعدانی" یک کار خانوادگی و کمدی است و سروش صحت پس از سریال "پژمان" آن‌را کارگردانی می‌کند.
کد مطلب: 247