ادعای تهیه کننده "علی البدل"؛
این سریال از "پایتخت" یک سر و گردن بالاتر است
الهام غفوری با اشاره به پخش سریال "علی البدل" از شب اول نوروز،‌ گفت: این سریال یک سر و گردن از "پایتخت" بالاتر است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۳
 
این سریال از "پایتخت" یک سر و گردن بالاتر است
 
الهام غفوری با اشاره به پخش سریال "علی البدل" از شب اول نوروز،‌ گفت: این سریال یک سر و گردن از "پایتخت" بالاتر است.

به گزارش تحریرنو، تهیه کننده سریال تلویزیونی "علی البدل" گفت: برای نوروز ۱۳۹۶ پخش سریال "علی البدل" را از شبکه یک سیما آغاز می کنیم و این سریال از شب اول نوروز پخش می شود و به طور کلی در ۱۴ قسمت تولید شده است.

غفوری تصریح کرد: "علی البدل" یک سریال قوی، خوش ساخت و پر بازیگر است و متن بسیار خوبی دارد و برای تولید آن زحمت بسیاری کشیده شده است.

او اظهار کرد: امیدوارم مخاطبان سریال "علی البدل" را دوست داشته باشند چرا که به لحاظ جذابیت، این اثر بسیار جذاب است.

این تهیه کننده آثار تلویزیونی همچنین یادآور شد: نمی توان "علی البدل" را با اثر دیگری مانند "پایتخت" مقایسه کرد چرا که تاکنون ۴ سری از سریال "پایتخت" ساخته شده و مردم با شخصیت های آن ارتباط برقرار کرده اند در حالی که به منظور جذب مخاطب برای سریال "علی البدل" لازم است تا این اثر ابتدا پخش شود.

او افزود: پس از پخش "علی البدل" و مشاهده اینکه مردم با آن ارتباط برقرار کرده اند یا خیر، در مورد فصل های بعدی این اثر تصمیم گیری می شود اما چنین ظرفیتی را دارد و حتی مقایسه کردن آن با سریال "پایتخت" هم برای من سخت است.

غفوری توضیح داد: من سریال "علی البدل" را خیلی دوست دارم و تصور می کنم خوش ساخت تر و در عین حال سخت تر و سنگین تر از سریال "پایتخت" بود و امیدوارم که مردم هم آن را دوست داشته باشند.

وی اظهار کرد: عوامل جلوی دوربین و پشت دوربین در سریال "علی البدل" از بهترین ها بودند و بر همین اساس پیش بینی می کنم که این اثر پرمخاطب شود.

تهیه کننده سریال پایتخت خاطرنشان کرد: همچنین فضای سریال "علی البدل" بسیار بکر است و افراد آن را شخصیت های بسیار جالبی تشکیل می دهند. نمی گویم "علی البدل" را بیشتر از "پایتخت" دوست دارم اما به واقع این اثر یک سر و گردن به لحاظ ساخت ،‌هزینه و زحمتی که برای آن کشیده شده ، از "پایتخت" بالاتر است.

سریال تلویزیونی "علی البدل" به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری و با حضور هنرمندانی همچون مهدی فخیم زاده،‌ حسین محب اهری ،‌ احمد مهران فر،‌ هادی کاظمی،‌ مهدی هاشمی،‌ محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی و محسن تنابنده جلوی دوربین رفته است.
کد مطلب: 10420