ضمن قرارداد با كمپانی بولدركريک؛
صفر تا سکو به لیست پخش جهانی تلويزيونی پیوست
منیژه حکمت خبر پخش جهانی فیلم "صفر تا سکو "با کمپانی بولدریک را تایید کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۳
 
صفر تا سکو به لیست پخش جهانی تلويزيونی پیوست
 
منیژه حکمت خبر پخش جهانی فیلم "صفر تا سکو "با کمپانی بولدریک را تایید کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ بعد از معلوم شدن زمان اکران این فیلم به کارگردانی سحر مصیبی و تهیه کنندگی مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی در هفته اول آذرماه حالا خبر قرارداد این فیلم با شرکت بولدر کریک برای پخش جهانی از طرف موسسه پخش بامداد فیلم تایید شد.

صفر تا سکو قصه خواهران منصوریان که با تمام مشکلات و سختی هایی که با آنها دست و پنجه نرم کردند اما در نهایت با تلاش، اراده و پشتکار غیر قابل باور توانستند صاحب مدال طلای جهانی در رشته ورزشی ووشو باشند . این فیلم سینمایی موفق شد تا بعد از دریافت جایزه جشنواره حقیقت به سینماهای آزاد راه پیدا کند و نوبت اکران بگیرد.

منیژه حکمت كه در اين فيلم مسووليت پخش ايران را به عهده دارد گفت: فیلم سینمایی صفر تا سکو یک اتفاق مبارک برای سینمای ما است. پخش جهانی این فیلم همزمان با اکران عمومی اش می تواند زاویه ای دیگر از ورزش بانوان در ایران را به دید جهانیان برساند . این فیلم یک نیاز است برای نسل جوان و برای خانواده هایی که گفتگو و ارتباط نزدیکی بین آنها و فرزندان جوانشان نیست،من تمام خانواده ها را به دیدن این فیلم دعوت می کنم تا بتوانند بعد از تماشای آن راه ها و نشانه ها را بهتر برای آینده فرزندشان ترسیم کنند. صفر تا سکو به راحتی می تواند بر ذهن نوجوانان و جوانان ما تاثیر گذار باشد و آن را چراغی ببینند برای روشنایی ادامه راه و هدفشان . متاسفانه این روزها یاس و ناامیدی در میان نسل جوان ما بسیار دیده می شود و صفر تا سکو بی شک برای زدودن این نامیدی ها ساخته شده است.

قابل ذکر است شرکت بولدر کریک بعد از بازبینی فیلم های مورد نظر،آنها را به لحاظ استاندارد کیفیت و قصه و درام بررسی می کند و با اطمينان از اين استانداردها حق پخش فیلم را خریداری مي كند.

طهورا ابوالقاسمی يكي از تهيه كنندگان فيلم درباره چگونگي قرارداد با اين كمپاني اظهار داشت:بعد از مذاكرات و بررسي شرايط آنها با قرارداد پخش تلويزيوني بين المللي موافق كرديم،طبق قرارداد بولدركريك با ما،فيلم در آسیا، اروپا و آمریکا به جز روسيه پخش تلویزیونی خواهد داشت،براي همه ما ديده شدن تلاش و اميدي كه در فيلم به تصويركشيده شده اهميت بسياري دارد، مديران بولدركريك اعلام كردند كه كمپاني هاي معتبري كه اغلب در بازارهاي فيلم فستيوال ها شركت مي كنند مانند زد.دي.اف،آرته و.. بعد از تماشاي فيلم به خريد امتياز پخش تلويزيوني آن علاقه مندي نشان دادند كه به زودي وارد قرارداد رسمي با بولدركريك مي شوند.

صفر تا سکو توانست در این دوره بعد از موفقيت در جشنواره فجر و حقيقت و پروانه نمايش عمومي به پخش جهانی برسد.

عوامل این فیلم عبارتند از:
فیلمبردار: رضا عبیات،تدوین :همیلا موید،صدابردار:علی علوی،مدیر تولید:سمیرا علایی،عکاس :مریم مجد،طراحی صدا: رامین ابوالصدق،موسیقی: امین بهروززاده،عنوان بندی:میثم میرزایی،مدیر تبلیغات ورسانه: شیوا آبا،روابط عمومی:نسیم چراغلو،طراحی پوستر : محمد حسین هوشمندی ،طراحي رنگ و نور :حميدرضا فطوره چيان ،سيندخت رحيميان ،آنونس: حميد نجفي - محمد واحد ،طراحي لوگو : محمد روح الامين،مجری طرح : موسسه فرهنگی هنری اندیشه پردیس جم،پخش از بامداد فيلم.
کد مطلب: 13760