به کارگردانی محمدرضا خردمندان؛
«از سرنوشت ۳» پربیننده‌ترین سریال تلویزیون شد
سریال «از سرنوشت۳» در نظرسنجی‌های مردمی توانست محبوب‌ترین سریال تلویزیون شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۴
 
«از سرنوشت ۳» پربیننده‌ترین سریال تلویزیون شد
 
سریال «از سرنوشت۳» در نظرسنجی‌های مردمی توانست محبوب‌ترین سریال تلویزیون شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سریال، نزدیک به ۳ هفته است که سریال «از سرنوشت ۳» از شبکه دوم سیما پخش می‌شود و حالا با پایان هفته سوم آن، تاکنون ۱۵ قسمت از سریال روی آنتن رفته است و در این بین، نظرسنجی‌های مردمی حاکی از پیشتازی فصل سوم از سرنوشت نسبت به دیگر رقبای خود در رسانه ملی است. خبرآنلاین در نظرسنجی که در سایت خود قرار داده است، از مخاطبان خواست سریال محبوب خود را از بین سریال‌های «خانه امن»، «از سرنوشت ۳»، «صفر بیست و یک» و «چای نت» انتخاب کنند.

در این نظرسنجی، بیش از نیمی از مردم، سریال از سرنوشت۳ به کارگردانی محمدرضا خردمندان را انتخاب کردند. همچنین سریال خانه امن که همزمان با از سرنوشت روی آنتن شبکه اول سیما رفت، حدود ۳۳ درصد مخاطب داشت و سریال «صفر بیست و یک» با بازی سیامک انصاری و سیدجواد رضویان حدود ۱۵ درصد آرای مردمی را به خود اختصاص داد.

براساس این نظرسنجی، سریال از سرنوشت توانست محبوب‌ترین سریال رسانه ملی از نظر مردم لقب بگیرد. گفتنی است پیش از این نیز میزان بازدید این سریال از سایت تلوبیون بیش از ۲ میلیون بیننده شده بود.

«از سرنوشت ۳» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان و به قلم محمدمحمود سلطانی، روح‌الله صدیقی و مسعود کرمی در گروه فیلم و سریال شبکه دوم سیما تولید شده است.

در این سریال بازیگرانی چون حسین پاکدل، پوریا پورسرخ، لیلا بلوکات، مجید واشقانی، علیرضا استادی، فریبا نادری، مائده طهماسبی، سیدمهرداد ضیایی، فاطیما بهارمست، نسیم فروغ، حبیب دهقان‌نسب، سارا والیانی، یغما یارعلی، مهدی صبایی، کامبیز منصف، محمد زکی‌زاده، فرخنده فرمانی، فریده دریامج، کریم قربانی، فاطمه شکری، مسعود انتظاری، مائده نجفی، مریم کاظمی، مونا کرمی، مهدیس توکلی، دارا حیایی و کیسان دیباج (در نقش هاشم و سهراب) و علیرضا آرا نقش‌آفرینی می‌کنند.
کد مطلب: 20780