به کارگردانی کیانوش عیاری؛
«۸۷ متر» عیاری به بهشت زهرا (س) رسید
تصویربرداری سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری طی روزهای گذشته به بهشت زهرا (س) رسید.
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۴
 
«۸۷ متر» عیاری به بهشت زهرا (س) رسید
 
تصویربرداری سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری طی روزهای گذشته به بهشت زهرا (س) رسید.

به گزارش تحریرنو ؛ سریال «۸۷ متر» به کارگردانی کیانوش عیاری این روزها در حال تصویربرداری است و روز ۲۸ خرداد تصویربرداری سریال به بهشت زهرا (س) رسید و صحنه‌هایی از سریال در آنجا ضبط شد.

روز چهارشنبه ۲۸ خرداد ماه سکانس‌هایی از این سریال با حضور غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما انجام شد. در این سکانس‌ها مرتضی علی آبادی و مانی صدیقی جلوی دوربین رفته‌اند که در نقش فرزندان حسین محب اهری ظاهر شده‌اند.

همچنین طی روزهای گذشته علی انصاریان بازیکن فوتبال در لوکیشن دیگری در سیدخندان در این پروژه به ایفای نقش پرداخت.

سریال «۸۷ متر» به کارگردانی عیاری جزو آثاری بود که تصویربرداری آن به دلیل کرونا متوقف شد و اواخر اردیبهشت ماه مجدد ضبط آن از سر گرفته شد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: علیرضا پوردورانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش، خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند. اما روز اسباب کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است. محسن به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردورانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل شان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردورانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می‌شود.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، زنده‌یاد حسین محب اهری، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، سونیا سنجری، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی و سعید پیردوست از بازیگران این سریال هستند.

این سریال کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در حال تولید است.
کد مطلب: 20457