رقابت نفس گیر طی «۷۷ ساعت»؛
رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب کلید خورد
رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب برای شبکه آموزش تلویزیون با عنوان «۷۷ ساعت» کلید خورد‌.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۸
 
رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب کلید خورد
 
رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب برای شبکه آموزش تلویزیون با عنوان «۷۷ ساعت» کلید خورد‌.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی این برنامه، ابوطالب در این خصوص توضیح داد: کاوه خداشناس و شهرزاد کمال زاده مجری بازیگران «۷۷ ساعت» هستند و مجید افشاری، ارسلان قاسمی، سپند امیر سلیمانی، شیدا یوسفی، سولماز حصاری، نگین معتضدی و آرام جعفری چهره هایی هستند که سرگروهی تیم های مختلف شرکت کنندگان را برعهده دارند.

وی افزود: لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز در کنار دو کارشناس دانشگاهی ؛ دکتر عجمی و مهندس اسماعیلی ، این مسابقه را داوری می کنند. تاکنون دو دور از مسابقه برگزار شده و دو تیم از بین جوانان شرکت کننده به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرده اند.

کارگردان مجموعه ۷۷ ساعت یادآور شد: در هر دور مسابقه که ۷۷ ساعت به طول می انجامد، شرکت کنندگان که از بین جوانان مستعد دانشکاهی انتخاب می شوند آیتم های مختلف و متنوع مهارتی و فعالیت های سخت و ترسناک ادونچر یا ماجراجویانه را انجام می دهند.

به گفته ابوطالب این رئالیتی شو، شبانه روزی و بدون توقف و استراحت انجام می شود و به این ترتیب ۹ مسابقه خواهیم داشت که ضبط آن تا اوایل شهریور ماه طول می کشد. در پایان هر مسابقه یک گروه و در نهایت ۹ گروه برای نیمه نهایی انتخاب می شود.

وی در پایان توضیح داد: هر مسابقه با سه گروه سه نفره انجام می شود که یک بازیگر همراه دارند. در پایان مسابقه پس از ۷۷ ساعت یکی از این گروه ها به مرحله نیمه نهایی می روند. مسابقه دو بخش پیوسته دارد. بخش اول در روشنایی روز و در فضای باز به صورت مسابقات میدانی در کوهستان و جنگل و دریاچه سد شهید رجایی انجام می شود. با تاریک شدن هوا گروه ها مسابقه را داخل استودیو ادامه می دهند.

سعید ابوطالب تاکنون رئالیتی شوهای متعددی ساخته که بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون مقابل دوربین آنها قرار گرفته اند؛ از «رالی ایرانی» تا «هفت شهر عشق»، «هفت روز و هفت ساعت» و «شام ایرانی» که چهره های سرشناسی چون محمدرضا فروتن، سیروان خسروی، الناز شاکردوست، بهنوش بختیاری، نیما فلاح، سحر ولدبیگی، فرزاد حسنی، کامبیز دیرباز، کامران تفتی، نیوشا ضیغمی، نیما شاهرخ شاهی، امیرعباس گلاب، متین ستوده، حسام نواب صفوی، نرگس محمدی، علیرام نورایی، لیندا کیانی، الناز حبیبی، امیرحسین رستمی، حمید حامی، فردین ناجی، لادن مستوفی، پوریا پورسرخ، سامان گوران، شبنم قلی‌خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد، سیدجواد هاشمی، علی انصاریان، حامد آهنگی، آشا محرابی، مرجانه گلچین، نعیمه نظام‌دوست، فاطمه گودزی، نسیم ادبی، فریبا نادری، شهره سلطانی، علیرضا خمسه، امیرحسین صدیق، علی مشهدی، میرطاهر مظلومی و همچنین بازیگرانی از ترکیه، آذربایجان و لبنان، هند و تاجیکستان و ... در آنها حضور داشته اند.
کد مطلب: 20529