در همکاری با شهاب اکبری و مهرزاد امير خانى؛
"هنوز عشقمی" با صدای فریبرز سلیمی منتشر می شود
"فریبرز سلیمی" از خوانندگان پاپ کشورمان این روزها مشغول آماده سازی آهنگ جدید با نام "هنوز عشقمی" است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴
 
"هنوز عشقمی" با صدای فریبرز سلیمی منتشر می شود
 
"فریبرز سلیمی" از خوانندگان پاپ کشورمان این روزها مشغول آماده سازی آهنگ جدید با نام "هنوز عشقمی" است.

به گزارش تحریرنو ؛ این خواننده پاپ که پیش از این به دنیای موسیقی معرفی شده بود، این بار با قطعه ای جدید مجددا وارد این عرصه از هنر می شود. این قطعه "هنوز عشقمی" نام دارد که آهنگسازی و تنظیم آن به عهده "شهاب اکبری" هنرمند نام آشنای کشورمان است که بر روی ترانه ای از مهرزاد امير خانى صورت گرفته است.

سلیمی که از نوجوانی تحت تاثير خواننده تواناى كرد حشمت اله لرنژاد و طاهرزاده بوده و از سن بیست و دو سالگی بمدت يكسال تحت تعلیم "منوچهر طاهرزاده" قرار می گیرد. همچنین اصول اولیه موسیقی و نواختن گیتار را نزد استاد "فریدون تقوی" آموخت و چند صباحی هم در محضر استاد "کارینا کیمیایی" گیتار کلاسیک را آموزش گرفت.

وی فعالیت حرفه ای خود را از چند سال پیش آغاز کرد و شاید اصلی ترین فعالیتش مربوط به تیتراژ فیلم "شاید عشق نبود" به کارگردانی "سعيد ابراهيمى فر" است ،وی آشنایی خود با "مهدی زنگنه" یکی از موسیقی دانان کشورمان را در کارنامه هنری اش کلیدی می داند، آشنایی که منجر به ساختن قطعاتی با نام "بیخیال عشق"، "خوش گذشت" و "احساس" شد.

از دیگر تک آهنگ های "فریبرز سلیمی" می توان به "نامهربون"، "نمیگم خدانگهدار"، "گفتم غم تو دارم" ، "شهرشب" ، "محدوده" و آهنگ کردی "چاو کاو" که موسیقی و تنظیم آن را "فرشاد رستمی" با شعر استاد كيومرث قصرى انجام داده است، اشاره کرد.
کد مطلب: 13059