«دستم را بگیر»؛ در انتظار رای مردم
پنجمین قسمت از رئالیتی شو« دستم را بگیر» امشب از شبکه افق پخش می شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
 
«دستم را بگیر»؛ در انتظار رای مردم
 
پنجمین قسمت از رئالیتی شو« دستم را بگیر» امشب از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی برنامه، پنجمین قسمت از مجموعه «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب امشب ساعت ۲۱ از شبکه افق پخش می شود.

هشت گروه داوطلب برای شرکت در این رقابت خیرانه انتخاب شدند و ماه ها در این مسابقه حضور داشتند این برنامه هنوز در حال تولید است و تا کنون فعالیت پنج گروه به پایان رسیده و ۳ گروه دیگر در تلاشند تا در زمان باقیمانده تعهد و قولی را که به یک انسان نیازمند داده اند برآورده کنند

مخاطبان ای مسابقه خاص رتی خواهند داپ که کدام گروه برای دستگیری از دیگران موثر تر و خلاقانه تر و با حفظ کرامت کمک گیرنده بوده است .

هدف از مستند - مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد عادی جامعه است که با انگیزه‌های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آن‌ها بدون استفاده کمک از نهاد‌ها و امکانات دولتی را دارند. «یک نفر را به زندگی برگردانیم» شعار این برنامه است.

عوامل این برنامه عبارتند از:
کارگردان: سعید ابوطالب،دستیار کارگردان: یاسرسنایی، مدیر تولید:احمد مرادی، تصویربرداران:علی محرابی ، فرشید فرجی ، مهدی خادمی مجتبی ابوطالب . علی خانی ، میثم پاک سرشت ، حجت دهقان،تصاویر هوایی : محمدرضا صدیق،مدیران صدابرداری: آرش برومند و میثم حسنلو با تشکر از محمود کاشانی ، مجید هاشمی پور ، کیومرث سبحانی ، سلیم بردباری، گروه تدوین:علی رضا رضایی ،سید محمد حسینی پاریزی،رضا بهار انگیز،محمد مهدی بهرامی نژاد و حسین بیات،عکاس : مسعود اشتری و حسن شجاعی، دستیاران تهیه: علیرضا تهرانی،محمدهادی شیرازی، محمد جواد کربلایی و مجید فرجی و روابط عمومی : سپیده حیدر آبادی.

رئالیتی شو«دستم را بگیر» روزهای زوج شب ها ساعت ۲۱ از شبکه افق پخش می شود.
کد مطلب: 15949