تجربه‌ای خاص در مجموعه‌های تلویزیونی؛
رونمایی از گریم‌ها و لباس‌های عجیب و متفاوت «کلبه عموپورنگ»!
تست گریم و لباس متفاوت و عجیب اولین گروه از بازیگرانی که قرار است در مجموعه «کلبه عمو پورنگ» ایفای نقش کنند، نهایی و منتشر شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۳
 
رونمایی از گریم‌ها و لباس‌های عجیب و متفاوت «کلبه عموپورنگ»!
 
تست گریم و لباس متفاوت و عجیب اولین گروه از بازیگرانی که قرار است در مجموعه «کلبه عمو پورنگ» ایفای نقش کنند، نهایی و منتشر شد.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی برنامه ؛ مجموعه تلویزیونی «کلبه عموپورنگ» این روزها در حال سپری کردن مراحل انتخاب بازیگران، تست گریم و لباس، و طراحی نهایی دکور برنامه توسط ارغوان شیبانی است و تاکنون بازیگران بسیاری برای ایفای نقش در این مجموعه انتخاب شده‌اند.

محمدرضا داوود نژاد، رامین ناصرنصیر، فرهاد بشارتی، امیر سهیلی، سوسن پرور و آرش نوذری بازیگرانی هستند که تست گریم و لباس آنها نهایی شده و در روزهای آینده هم چهره‌های دیگری به این گروه اضافه و معرفی خواهند شد.

شهرام خلج، هنرمند شناخته شده سینما و تلویزیون کشور که بواسطه تجربه‌ها و آثار شاخص سینمایی و تلویزیونی‌اش مطرح است، طراحی گریم‌های خاص و پیچیده این مجموعه را بر عهده دارد و با هنرنمایی خود طراحی و اجرایی سه‌بعدی و هم‌سطح با طراحان جهانی در این مجموعه داشته و سحر گوران هم مطابق با فضای خاص برنامه و گریم‌ها، طراحی لباس این مجموعه را عهده‌دار است.

این مجموعه در قالب نمایشی و برخوردار از بخش‌ها و آيتم‌های متنوع و جذابی با رگه‌های طنز است و بزودی فیلمبرداری آن آغاز و برای پخش در ایام نوروز ۱۴۰۰ از شبکه دو سیما آماده خواهد شد.

اسامی عوامل این مجموعه عبارتند از تهيه كننده: مسلم آقاجانزاده، كارگردان: احمد درويشعلى پور، نويسنده: محمد درويشعلى پور، مجرى طرح: محمد حسين خليفه، برنامه‌ریز : مجید موثق، مدير تصوير بردارى:محمود صالحى، مدير صدا بردارى: بهروز عابدينى، تدوين: اميد شهلايى، جلوه هاى ويژه تصويرى: على زارع، طراح گريم: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: سحر گوران، طراح دكور: ارغوان شيبانى، منشی صحنه: مریم ویس‌مرادی، دستیار اول کارگردان: محمدرضا زاهدیان، آهنگساز: مهرداد نصرتى، مدير توليد: على رحيم زاده، طراح حرکات: سروش کریمی‌نژاد، عكاس:پوریا منوچهرزاده و مدیر روابط عمومی: عاطفه نوذری
کد مطلب: 21041