"سوگند"حمید حامی در تالار وحدت
حمید حامی شنبه شب در یک سئانس در تالار وحدت با هواداران خود دیدار کرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۴
 
"سوگند"حمید حامی در تالار وحدت
 
حمید حامی شنبه شب در یک سئانس در تالار وحدت با هواداران خود دیدار کرد.

به گزارش تحریرنو ؛ هفتمین روز اسفندماه تالار وحدت میزبان حمید حامی و ارکسترش بود. ساعت ۲۱: ۳۰ شنبه‌شب مخاطبان موسیقی پاپ- کلاسیک به تالار وحدت آمده بودند تا به همت شرکت کامیاب بهاران قطعاتی خاطره‌انگیز را از خواننده محبوبشان بشنوند.

‌این روزها ششمین جشنواره مد و لباس فجر مهمان تالار وحدت شده و لباس‌های متنوع این جشنواره در سالن این تالار به نمایش گذاشته شده‌اند. هنردوستان هم در حین انتظار برای موسیقی مورد علاقه‌شان از مدل‌های مختلف مانتوهای زنانه دیدن می‌کردند.

با به صدا درآمدن زنگ یک به یک صندلی‌ها پر شدند. صندلی‌های قرمزرنگ روی صحنه نیز در میان نور ملایم چند چراغ، منتظر آمدن نوازندگان بودند. نوازندگان و سپس حامی در میان تشویق جمعیت وارد شدند.

حامی پس از سلام به حاضران گفت: خیلی خوشحالم ‌ در سالنی که خیلی دوست دارم و قبلاً آرزو داشتم در آن اجرا کنم، به لطف شما هرچند وقت یک‌بار کنسرت برگزار می‌‌کنم.

"هم گریه" از ساخته‌های زنده‌یاد بابک بیات قطعه شروعی اجرای امشب شد. این قطعه در انتها توانست یخ سالن را بشکند و جمعیت را با خود همراه کند. حامی پس از این قطعه از جمعیت خواست بایستند و سپس از رضا تاجبخش تشکر کرد.

"پرستش" دومین قطعه شب بود. ترانه افشین یداللهی با همراهی صدای جمعیت و حامی شروع به خواندن شد. "نبودی نبودم، تو هستی که هستم..." تا پایان زمزمه شد. کلیپ قطعه "خواب سیاه" بر روی پرده نقش بست و صدای پیانو رضا تاجبخش شروع‌کننده ملودی شد. تشویق حاضران در انتهای این قطعه نشان‌دهنده رضایتشان از شروع این کنسرت بود.

در "سفر" نوازنده فلوت به دیگر نوازندگان پیوست و نوای همه سازها با هم درآمیختند تا ملودی بابک زرین شکل بگیرد. حامی جمعیت را به همخوانی دعوت کرد و سراغ "گلایه‌ای نمی‌کنم" رفت. صدای همخوانی‌های ترانه بابک صحرایی همزمان با پخش کلیپ این قطعه شنیده می‌شد.

جمعیت بابک بیات و اهورا ایمان را تشویق کردند و "دلم گرفت" طنین‌انداز شد: "دلم گرفته‌ ای هم‌نفس...". همراهی‌ها در میانه به جایی رسید که‌ حامی سکوت کرد تا صدای جمعیت شنیده شود.

"زمستون" پرشور اجرا شد و در آخرین ماه سال به وحدت گرما بخشید. سپس حامی "سوگند" را به برادرش تقدیم کرد. این قطعه تنها با صدای زیبای پیانو به عنوان آخرین قطعه بخش اول اجرا شد.

پس از استراحتی کوتاه ارکستر دوباره روی صحنه بازگشت.

حامی به عنوان سورپرایز قطعه جدیدی را برای شروع بخش دوم انتخاب کرده بود. "شوق تنهایی" با ترانه‌ای از بابک صحرایی و آهنگسازی حامی اجرا شد. "غزل" قطعه پرطرفداری بود که‌ صدای حاضران را بلند کرد. پس از "غزل" نوبت به "فقط نگاه می‌کنم" رسید.

نور صحنه کم شد و "گل مینا" شروع به نواختن شد. آرشه ویولن‌ها صدای پیانو را همراهی کردند. این قطعه به‌ خوبی اجرا شد و تحسین حاضران را در میانه برانگیخت. با وجود مشخص بودن قطعات اجرای امشب نام "لالایی" از ابتدای شروع کنسرت، از هر سوی سالن به گوش می‌رسید. حامی از برادرزاده کوچکش خواست روی صحنه بیاید و قسمتی از "لالایی" را خواند.

"یاد من باش" با ترانه‌ای از یغما گلرویی قطعه بعدی بود. دو تا از قطعات رپرتوآر به دلیل کم بود وقت حذف شد و "دیوونگی"٬ "لیلای من کو" دو قطعه پایانی اجرای حامی شدند.

رضا لمعانی نوازنده گیتار، کسری سبک تکین نوازنده گیتار باس، علیرضا میرآقا نوازنده پرکاشن و ترومپت، امیرمیلاد نیکزاد نوازنده درامز، ترانه پور یوسف نوازنده فلوت، علی جعفری پویان، تینا جامه گری، دانیال جورابچی، سانوا عندلیبی و نوید شعبان‌زاده نوازندگان ویولن، بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل اعضای ارکستر حامی را تشکیل می‌دادند که به سرپرستی رضا تاجبخش نوازنده پیانو، در کنار یکدیگر نواختند.

بابک صحرایی، آرزو نبوت مهمانان این کنسرت بودند،این کنسرت یکشنبه هشتم اسفند ماه نیز در تالار وحدت برگزار می‌شود.
کد مطلب: 10602