رامبد جوان؛
«خندوانه» اولین برنامه‌ای بود که پرچم ایران تکان داده می‌شد
رامبد جوان در برنامه «باغ رمضان» گفت: مدیران تلویزیون از رفتنم به خارج از کشور باخبر بودند و «خندوانه» اولین برنامه‌ای بود که پرچم ایران تکان داده می‌شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
 
«خندوانه» اولین برنامه‌ای بود که پرچم ایران تکان داده می‌شد
 
رامبد جوان در برنامه «باغ رمضان» گفت: مدیران تلویزیون از رفتنم به خارج از کشور باخبر بودند و «خندوانه» اولین برنامه‌ای بود که پرچم ایران تکان داده می‌شد.

به گزارش تحریرنو ؛ رامبد جوان که در ارتباط زنده اینترنتی مهمان برنامه «باغ رمضان» بود گفت: واقعیت این است که علیه یک سری از عملکردها جوهایی ساخته می شود. مثلا برنامه هایی ساخته می شود و جذابیت و محبوبیت ایجاد می کند. هر قدمی که قرار باشد با خودش موفقیت و جلب توجه و حمایتی از جانب مخاطب داشته باشد اشکالاتی را به وجود می آورد از حسادت بگیرید تا موارد کاری. مجموعه اینها جریان هایی می شود که آدم ها را به حاشیه و گوشه هل بدهد. همیشه بوده. از قبل تر هم بوده. حتی قبل تر از اینکه این سفر کانادا را برویم. این جوسازی ها کاملا هدایت شده بود. مدیران تلویزیون اتفاقا بی خبر نبودند و ماجرای سفر ما را می دانستند. شرایطی که حکم می کرد ما برویم و فرنزدمان را در کانادا به دنیا بیاوریم. یک چیز خودخواسته و خانوادگی بود.

او در ادامه افزود: یادم نمی آید در برنامه ای تماشاچی ها پرچم ایران را تکان داده باشند. روزهای اول در فصل دوم به دست مردم پرچم می دادیم و همه معذب بودند و خجالت می کشیدند و بعد به یک رفتار با علاقه و میل تبدیل شد. چون حکم که نمی کردیم و اجباری هم نبود. این مسیر شکل گرفت با سرودهایی که برای ایران ساختیم. با دعوت از اقوامی که می توانستیم به استودیو بیاوریم. اینکه از همه جای ایران به برنامه می آمدند. خیلی جذاب بود.

این بازیگر ادامه داد: نیمی از تماشاچیان استودیو از شهرهای مختلف می آمدند و این خیلی جذاب بود. وقتی یک جریانی شکل می گیرد و همه علاقمند هستیم ما نمی توانیم ادایش را در بیاوریم. اینکه من مجبور هستم و دلم می خواهد برای بخشی از زندگی ام تصمیمی بگیرم معنایش این نیست که ایران را دوست ندارم و می خواهم از ایران خداحافظی کنم. ۴۸ سال سن دارم و ۳۰ سال است در ایران کار می کنم.

جوان بیان اینکه سعی کرده ام در این سالها فرهنگ را یاد بگیرم، یادآور شد: یاد گرفته ام برای مخاطب ایرانی چطور حرف بزنم و چه بسازم. به چه چیزهایی بیشتر توجه کنم که او احساس کند به نیازهایش پرداخته می شود. اینها چیز کمی نیست و یک چیز فردی است. نمی شود ادایش را در آورد. ما نمی توانیم در طول ۷۶۰ قسمت ادا دربیاوریم. این همه کارهای مهم و با رکورد انجام دادیم. از جمع آوری پول برای بیماری ها و موضوعات دیگر تا آدم هایی که در حرفه های مختلف معرفی کردیم.

کارگردان «ورود آقایان ممنوع» تاکید کرد: واقعا خندوانه برای همه ما که از تولد تا رشدش نقش و سهم داشتیم چیزی نیست که بتوانیم به راحتی کنارش بگذاریم و قطعا روزی دوباره دور هم جمع خواهیم شد و شکلش می دهیم.

او همچنین درباره تجربه آیتم سازی در اینستاگرام گفت: تجربه جذابی بود. ۱۵ شب بعد از شکل گیری قرنطینه تا شب عید از پیج من استفاده کردیم. لایو برگزار نمی کردیم. همه چیز را می چیدیم و می ساختیم و در لایو پلی بک می کردیم. مخاطب زیادی برای بخش های آموزشی حوصله نداشت. دلش می خواست بخندد و موسیقی گوش کند و چیزهای مفرح گوش کند. هربار بخش های آموزشی شروع می شد بیننده ها کم می شدند و بعد که کمدی و موسیقی شروع می شد تعداد بیننده ها بالا می رفت.
کد مطلب: 20378