«عروس شاهزاده» فیلم کمدی این هفته شبکه چهار
فیلم سینمایی «عروس شاهزاده » در سبک کمدی رمانتیک این هفته در قالب جشنواره فیلم های اقتباسی به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
 
«عروس شاهزاده» فیلم کمدی این هفته شبکه چهار
 
فیلم سینمایی «عروس شاهزاده » در سبک کمدی رمانتیک این هفته در قالب جشنواره فیلم های اقتباسی به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش تحریرنو ؛ اولیور توئیست، باشگاه عکاسی، اورکا نهنگ قاتل، گوژپشت، عروس شاهزاده، بزرگترین نبرد محمد علی کلی و برف شکن عناوین فیلم های اقتباسی شبکه چهار سیما است که از ۲۷ مرداد تا ۲ شهریور تقدیم علاقه مندان به هنر هفتم می شود.

فیلم سینمایی «الیور توییست» به کارگردانی رومن پولانسکی، امروز ۲۷ مرداد از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی بن کینگزلی و جیمی فورمن آمده است: الیور تویست یتیمی است که بعد از ۹ سالگی از پرورشگاه به نوانخانه منتقل می شود. رفتار و شرایط بد حاکم بر نوانخانه باعث می شود الیور فرار کرده و به لندن برود. در لندن او پا به خانه ای می گذارد که توسط فاگین اداره می شود و تعدادی نوجوان به سن و سال الیور در آن زندگی می کنند و ...

سینمایی«باشگاه عکاسی» به کارگردانی استیون سیلور، یکشنبه ساعت ۱۱ در قالب جشنواره فیلم های تابستانی روی آنتن می‌رود.

این سینمایی که محصول مشترک سینمای فرانسه و آفریقای جنوبی است، در سال ۲۰۰۹ تولید شده است. گفتنی است بازیگرانی چون رایان فیلیپ ، تیلور کیتسچ ، مالین اکرمان ، فرانک راتن‌باخ و نیل ون جارسولد ، در باشگاه عکاسی حضور دارند. موضوع عكاسی در این فیلم سینمایی به زمان نلسون ماندلا برمی‌گردد، زمانی‌که یك عكاس با گرفتن عكسی از یك بچه آفریقایی بی تفاوت از كنار او می‌گذرد.

«اورکا نهنگ قاتل» ،فیلم ترسناکی محصول سال ۱۹۷۷ به کارگردانی مایکل اندرسون است که روز دوشنبه پخش می شود و ریچارد هریس، شارلوت رمپلینگ و ویل سمسون در این فیلم نقش بازی کردند.

در این فیلم، اقدام یک ماهی‌گیر در کشتن یک نهنگ قاتل ماده در حالی که بچه‌ای در شکم داشت، باعث برانگیخته شدن حس انتقام در زوج نر آن جانور می‌شود. نهنگ قاتل نر به دنبال شکارچی می‌رود و در این تعقیب از هوش بالای خود برای رسیدن به مقصودش و کشتن شکارچی گناهکار کمک می‌گیرد.

فیلم سینمایی «گوژپشت» به کارگردانی فیلیپ دو بروکا تولید سال ۱۹۹۷ فرانسه، ایتالیا و آلمان سه شنبه به روی آنتن می رود. این فیلم بر مبنای یک رمان فرانسوی به همین نام نوشته پل فوال ساخته شد که اولین بار سال ۱۸۵۸ در پاریس منتشر شد.

دانیل اوتوی، فابریک لوچینی، ونسان پرز و ماری ژیلن در این فیلم تاریخی بازی می‌کنند که داستان آن اوایل سال‌های ۱۷۰۰ روی می‌دهد و درباره مردی شرور است که میراث پسرعموی خود را به یغما می‌برد و ...

«عروس شاهزاده» فیلمی در سبک کمدی رمانتیک و فانتزی به کارگردانی راب رینر است که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد روز چهارشنبه از شبکه چهار پخش می شود.

در داستان فیلم آمده است: مرد جوان و فقیر به دختر ثروتمندی علاقه پیدا می کند و قصد ازدواج با او را دارد. او با کشتی سفر می کند تا به تجارت پرداخته و کسب ثروت کند اما پس از مدتی خبر می آید که که کشته شده است. دختر که همیشه عزادار مرد جوان است، قرار می شود به اجبار به عقد پادشاه جدید و جوان درآید. اما دختر توسط چند مرد جنگجو دزدیده می شود...

فیلم سینمایی «بزرگترين نبرد محمدعلي کلی» پنجشنبه از شبکه چهار سیما پخش می شود.
این فیلم به بزرگ‌ترین مسابقه محمدعلی کلی، قهرمان بوکس جهان اختصاص دارد. اما رقیب او در این مبارزه نه یک حریف قدرتمند ورزشی که دولت آمریکا است. قصه فیلم درباره سیاست‌ها و مسائلی است که در زمان جنگ ویتنام در دهه ۷۰ میلادی به وجود می آید. استفن فریزر این فیلم را برای سینمای انگلیس در ژانر ورزشی کارگردانی کرده است و دنی گلاور و کریستوفر پلامر در آن ایفای نقش کرده اند.

«برف شکن» به کارگردانی بونگ جون هو و با بازی کریس اونز محصول ۲۰۱۳ کره جنوبی است که روز جمعه از شبکه چهار سیما پخش می شود.

داستان این فیلم برای دوره ای یخبندان می باشد که با گرم شدن زمین تقریبا تمام زندگی های جاندارن کره ی زمین را نابود کرده است و حالا نجات یافتگان در قطاری بنام Snow piercer درحال سفر می باشند که آن نیز طبقه بندی شده است ...

جشنواره تابستانه فیلم‌های سینمایی شبکه چهار به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما هر روز ساعت ۱۱ پخش و ساعت ۲بامداد بازپخش می شود.
کد مطلب: 16481