اهدای بخشی از عواید کنسرت پازل بند به سیل زدگان
بخشی از عواید کنسرت شامگاه گذشته پازل بند در تهران به سیل زدگان اخیر اهدا شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
 
اهدای بخشی از عواید کنسرت پازل بند به سیل زدگان
 
بخشی از عواید کنسرت شامگاه گذشته پازل بند در تهران به سیل زدگان اخیر اهدا شد.

به گزارش تحریرنو ؛ شامگاه گذشته کنسرت گروه «پازل» در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران با تأخیر ۵۰ دقیقه‌ای برگزار شد، این اجرا با خوانندگی علی رهبری و با اجرای قطعه «صاف و صادق» با مطلع «ما با تو صاف و صادق…» آغاز شد.

در ابتدای این اجرا کنسرت های پیش روی موسسه آوای نو به مخاطبان این کنسرت معرفی شد و در ادامه علی رهبری قطعه «به شرطی که» را اجرا کرد.

وی در ادامه به اهدا بخشی از عواید این کنسرت به سیل زدگان، گفت: طبق برنامه‌ریزی قرار است بخشی از عواید این کنسرت تقدیم سیل‌زدگان شود البته از شما نیز خواهش می‌کنم به مدت ۱۵ ثانیه با سکوت در اینجا برای این افراد دعا کنید.

این گروه در ادامه قطعات «دلارام» با شعر «برد آرام دلم یار دلارام کو، آنکه آرام برد از دلم آرام کو»، «دلداده» و «معشوقه» را به روی صحنه بردندو در ادامه قطعات «دنیامیا» و «نگم برات» را برای حضار اجرا کردند.

قطعات «به سرم زده» و «مغرور و عاشق» با شعر «گیرم رگ خواب تو توی دستاشه، گیرم مثل من باشه مغرور و عاشق» از دیگر ترک‌هایی بودند که این گروه به اجرای آنها پرداختند.

بعد از اجرای «مغرور و عاشق»، این گروه ترانه های «قایق کاغذی» و «جاده»، «یار دیوونه»، «هستی» و «اصلا دلم خواست» نیز از دیگر قطعاتی بود که در سئانس نخست کنسرت پازل بند به اجرا در آمد و با استقبال مخاطبان رو به رو شد.

رهبری در ادامه بخشی از آهنگ منتشر نشده «کوتاه بیا» را اجرا کرد. رهبری بعد از اینکه قطعه «داستان» با شعر «زیادی خوبی کردن هم تهش داستانه…» سپس قطعه «آخرش رسید» را اجرا و در پایان این کنسرت قطعه «گریه چیه» و «دمتم گرم» را به روی صحنه برد.

از نکات جالب این اجرا می توان به درخواست های مکرر علی رهبری برای زدن جیغ و سوت های بیخودی اشاره کردو او پس از اجرای هر قطعه و ترانه ای از مخاطبان خود می خواست که یک جیغ یخودی بزنند.
کد مطلب: 18290