در گفتگویی خبر داد؛
حسام‌الدین سراج: ۳ آلبوم جدید آماده انتشار دارم
حسام‌الدین سراج از انتشار سه آلبوم جدید خود در سال ۹۸ خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶
 
حسام‌الدین سراج: ۳ آلبوم جدید آماده انتشار دارم
 
حسام‌الدین سراج از انتشار سه آلبوم جدید خود در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش تحریرنو ؛ این خواننده و آهنگساز موسیقی ایرانی درباره برنامه‌های خود برای سال آینده از آماده داشتن سه مجموعه موسیقی برای انتشار در سال جدید خبر داد و گفت: یکی از این آلبوم‌ها مجموعه «چشم بی‌خواب» به آهنگسازی مجید مولانیا سرپرست گروه «سور» است که بخش‌هایی از آن در سال گذشته در کنسرتی با این گروه در قالب سی و سومین جشنواره موسیقی فجر اجرا شد.

این خواننده سپس به ساخت مجموعه‌ای با آهنگسازی خود اشاره کرد و گفت: این آلبوم شامل مجموعه‌ای از ترانه‌های عاشقانه است که یکی از قطعات آن ترانه‌ای قدیمی از ساخته‌های انوشیروان روحانی به نام «تو مرو» است که احتمالا نام آلبوم هم از نام این ترانه گرفته شود. بقیه‌ قطعات را خودم آهنگسازی کردم و عباس ابوحمزه، نوازنده پیانو و محمود فرهمند، نوازنده تمبک و یک نوازنده ویولنسل نیز در کنار من در این آلبوم حضور دارند.

سراج درباره آلبوم سوم خود گفت: مجموعه سوم آلبوم تصویری «ترانه‌های زمین» است که سال گذشته در قالب کنسرتی به همراه «اردشیر کامکار» نوازنده‌ کمانچه، «یوردال توکجان» نوازنده‌ عود و «اردم شمشک» نوازنده باقلاما از کشور ترکیه در سالن وزارت کشور به صحنه رفت.

وی افزود: این مجموعه در سال آینده با گروه نوازندگان جدید در تالار وحدت تهران اجرا خواهد شد.

خواننده آلبوم «بوی بهشت» ابراز امیدواری کرد این سه مجموعه جدید در سال ۹۸ به ترتیب به بازار موسیقی کشور عرضه شوند.
کد مطلب: 18094