تلاش ۷۰ هزار نوجوان برای یافتن «راز جزیره»
بیش از ۷۰ هزار نوجوان فقط در مدت دو هفته، برای شرکت در مسابقه تلفنی «راز جزیره» شبکه امید ثبت نام کرده‌اند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷
 
تلاش ۷۰ هزار نوجوان برای یافتن «راز جزیره»
 
بیش از ۷۰ هزار نوجوان فقط در مدت دو هفته، برای شرکت در مسابقه تلفنی «راز جزیره» شبکه امید ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی سیما، مسابقه تلفنی «راز جزیره» که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه امید رفته، با استقبال بی‌نظیر مخاطبان این شبکه مواجه شده است؛ به‌گونه‌ای که تنها دو هفته پس از آغاز پخش این مسابقه، بیش از ۷۰ هزار نوجوان برای شرکت در آن ثبت نام کرده‌اند.

این مسابقه به عنوان یکی از مسابقات تعاملی و جذاب با بخش‌های متنوع شامل بازی‌های فکری، جورچین، پرسش‌های تصویری و ... سعی دارد در موضوعات مختلف اطلاعات عمومی و درسی نوجوانان را محک زده و با ایجاد سرگرمی، اوقات مفرحی را برای آنان به ارمغان بیاورد.

یکی از نکات قابل توجه مسابقه «راز جزیره»، طراحی پرسش‌های آن از کتب درسی خود دانش‌آموزان است. به‌کارگیری این شیوه در طراحی «راز جزیره»، باعث شده تا این مسابقه علاوه بر رقابت جذاب و کسب جایزه، ابعاد آموزشی نیز برای نوجوانان دانش‌آموز داشته باشد.

مسابقه «راز جزیره» به تهیه‌کنندگی میروهاب‌الدین عالمی و با اجرای نیما دلاوری و پرهام عمرانی هر روز ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه از شبکه امید پخش می‌شود و با توجه به در پیش بودن فصل تابستان، این برنامه ادامه خواهد داشت و پیش‌بینی می‌شود استقبال مخاطبان و میزان ثبت نام برای شرکت در این مسابقه افزایش یابد.

متقاضیان شرکت در مسابقه «راز جزیره» می‌توانند با ارسال درخواست به شماره پیامکی شبکه امید در نوبت شرکت قرار گیرند.
کد مطلب: 20380