نمایشگاه هفته‌ی ملی کودک میزبان ۴۰ نهاد شد
مشارکت ۴۰ نهاد، سازمان و تشکل‌های مردم نهاد در نمایشگاه هفته‌ی ملی کودک قطعی شد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
 
نمایشگاه هفته‌ی ملی کودک میزبان ۴۰ نهاد شد
 
مشارکت ۴۰ نهاد، سازمان و تشکل‌های مردم نهاد در نمایشگاه هفته‌ی ملی کودک قطعی شد.

به گزارش تحریرنو از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه دست‌آوردهای سازمان‌های دولتی و تشکل‌های مردم نهاد هم‌زمان با هفته‌ی ملی کودک از ۱۵ تا ۲۱ مهر در سالن‌های نمایشگاهی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود، علاقه‌مندان و فعالان حوزه‌ی کودک همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

بر اساس این گزارش، در سالن ۲هزارمتری قرار است میزبان بخش‌های مختلف کانون با برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی باشیم، اما در سالن ۳هزار متری علاوه بر موسسه‌های دولتی، تشکل‌های مختلف نیز حضور خواهند داشت تا به ارایه‌ی آخرین دست‌آوردها و یا برنامه‌های خود در حوزه‌ی کودک و نوجوان بپردازند.

حضور چند ناشر حوزه‌ی کودک، نشریات کودک و ارایه‌ی برنامه‌های حوزه کودک از سوی سازمان‌ها در این نمایشگاه فرصتی را برای خانواده‌ها، معلمان و مربیان فراهم خواهد آورد تا بتوانند در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و مذهبی زمینه‌های موجود را شناسایی و از آن‌ها بهره ببرند.

بر همین اساس، شرکت پست، سازمان هلال‌احمر، انجمن دیابت، وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی، شورای کتاب کودک، سازمان فضایی ایران، اداره‌ی آب و فاضلاب و... برخی از حاضران در این نمایشگاه هستند.

گفتنی است که علاقه‌مندان برای آشنایی با فعالیت‌های این نهادها همه روزه می‌توانند به نشانی خیابان فاطمی، خیابان حجاب، ‌مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.
کد مطلب: 13301