مرکز مالی ایران برگزار می‌کند؛
آموزش روش‌های کشف عملیات و معاملات مشکوک در مبارزه با پولشویی
مرکز مالی ایران، سومین دوره تخصصی "روش‌های کشف عملیات و معاملات مشکوک در مبارزه با پولشویی"را ۲۱ شهریورماه برگزار می کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۲
 
آموزش روش‌های کشف عملیات و معاملات مشکوک در مبارزه با پولشویی
 
مرکز مالی ایران، سومین دوره تخصصی "روش‌های کشف عملیات و معاملات مشکوک در مبارزه با پولشویی"را ۲۱ شهریورماه برگزار می کند.

به گزارش تحریرنو از روابظ عمومی مرکز مالی ایران، سومین دوره تخصصی "روش‌های کشف عملیات و معاملات مشکوک در مبارزه با پولشویی"را  ۲۱ شهریورماه برگزار می کند.

مرکز مالی ایران در راستای ماده ۱۵دستورالعمل گزارش عملیات و معاملات مشکوک این دوره آموزشی را طراحی و اجرا می‌کند. مطابق این ماده اشخاص تحت نظارت موظفند در اجرای این دستورالعمل برای کلیه کارکنان ذیربط، آموزش‌های عمومی و برای کارکنان حوزه‌های تخصصی نیز آموزش‌های تخصصی را اعمال کنند.

روح اله نجفی، دبیر کمیته مبارزه با پولشویی سازمان بورس و اوراق بهادار تدریس این دوره آموزشی را برعهده دارد و در پایان دوره گواهینامه‌ای از سوی مرکز مالی ایران به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

مدیران و مسئولان مبارزه با پولشویی شرکت‌های ثبت شده در بورس و فرابورس، موسسات مالی و اعتباری، موسسات تجاری، شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و بانک‌ها مخاطبان اصلی این دوره آموزشی به‌شمار می‌روند.

مطابق ماده ۳۵ آئین‌نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی، این آموزش‌ها، دوره‌های بدو خدمت و ضمن خدمت کارکنان را شامل می‌شود.

نحوه کشف عملیات و معاملات مشکوک، نرم‌افزارهای موجود در این زمینه، نحوه گزارش‌دهی، آشنایی با سامانه STR ، سیاست‌های مربوط به پذیرش مشتری جدید و اسناد مورد نیاز، نحوه جمع‌آوری اطلاعات مربوط به سابقه مشتری، نحوه بازبینی اسناد و مدارک و بروزرسانی آن و نحوه اقدام موثر در صورت بروز مغایرت در اطلاعات از جمله مباحث ارائه شده این دوره آموزشی است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به نشانی www.ifc.ir (بخش آموزش) مراجعه کرده یا با شماره تماس ۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس بگیرند.
کد مطلب: 7443