رضا اصغریان خبر داد؛
بازدید ۷۸ هزار نفر از نمایشگاه ایپاس ۲۰۲۳
مدیرعامل شرکت ناجی پاس گفت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع اجرا شد و ۲۷۲ شرکت کردند؛ در این‌نمایشگاه شش شرکت از چین به طور مستقیم و ۱۶ شرکت به صورت غیر مستقیم و از طریق نمایندگان شرکت کردند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴
 
بازدید ۷۸ هزار نفر از نمایشگاه ایپاس ۲۰۲۳
 
مدیرعامل شرکت ناجی پاس گفت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع اجرا شد و ۲۷۲ شرکت کردند؛ در این‌نمایشگاه شش شرکت از چین به طور مستقیم و ۱۶ شرکت به صورت غیر مستقیم و از طریق نمایندگان شرکت کردند.

به گزارش تحریرنو ؛ رضا اصغریان مدیرعامل شرکت ناجی پاس در مراسم تجلیل از برترین های بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس۲۰۲۳) با اشاره به اینکه بیستمین دوره نمایشگاه گفت: این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع اجرا شد و ۲۷۲ شرکت کردند؛ در این‌نمایشگاه شش شرکت از چین به طور مستقیم و ۱۶ شرکت به صورت غیر مستقیم و از طریق نمایندگان شرکت کردند.

اصغریان گفت: در این‌نمایشگاه ۶۰۰ قلم کالا و ۳۵ برند معتبر ارائه شد؛ همچینین با هماهنگی با معاون علمی ریاست جمهوری از هئیت‌های خارجی برای بازدید از این‌نمایشگاه دعوت شد که ۱۵ هئیت خارجی و ۴۱ سفیر، کاردار، نماینده از کشورهای خارجی از این نمایشگاه بازدید کردند.

مدیرعامل ناجی پاس با اشاره به اینکه استقبال بی‌نظری از کارگاه‌های نمایشگاه ایپاس شد، گفت: ۲۰ کارگاه در این نمایشگاه برگزار شد و ۴۰۰ سرتیفکیت صادر شد.

وی خاطرنشان کرد: ۱۳۶ نفر ساعت در راستای تجاری سازی محصولات انجام شد؛ ۲۰۰ اختراع از سراسر کشور جهت نمایش در نمایشگاه به دبیرخانه ارسال شد که با داوری‌های صورت گرفته ۴۵ اختراع انتخاب به نمایش گذاشته شد.
اصغریان خاطرنشان کرد: ۱۴ رده از نیروی انتظامی در این نمایشگاه حضور پیدا کردند؛ طی چهار روز بر اساس آمار ۷۸ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

وی با بیان اینکه از جمله ویژگی‌های این‌نمایشگاه تمرکز بر شرکت‌های دانش‌بنیان و تولید کنندگان داخلی بود، گفت: ۲۵ درصد شرکت‌کنندگان دانش بنیان ها و شرکت‌های داخلی بوده است.

اصغریان با اشاره به اینکه همزمان با برگزاری این نمایشگاه تیمی مجرب و متخصص با استقرار در ممایشگاه اقدام به نظر سنجی کرد، گفت: در این‌نمایشگاه از ۴۷۵ بازدید کننده و ۱۴۴ غرفه نظر سنجی انجام شد؛ طبق نظر سنجی صورت گرفته ۸۴ درصد آقا و ۱۶ درصد خانم از این‌نمایشگاه بازدید کردند.

در ادامه: فرهاد زواره‌ای رئیس هیات مدیره اتحادیه سراسری شرکت های فنی و مهندسی حفاظت الکترونیک از برترین های بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس) اظهار داشت: در نمایشگاه امسال کسانی خوش درخشیدند که قطعا به روز بودند و از دانش، بینش و دانش کافی برخوردار بودند.

وی گفت: مجموعه ناجی پاس در نمایشگاه امسال خیلی تلاش کرد تا مخاطب، غرفه دار و کارشناسان به نتیجه مطلوبی برسند.
زواره‌ای با بیان اینکه مجموعه حفاظت الکترونیک شاخصه‌های زیادی دارد، گفت: طیف گسترده ای از شرکت حفاظت الکترونیک تلاش می‌کنند تا بتوانند امنیت را به ارمغان بیاورند.

این مقام مسئول افزود: امسال شاهد پیشرفت‌های زیادی در حوزه حفاظت الکترونیک بودیم و شرکت‌ها تلاش‌های زیادی در این‌ راستا داشتند.

وی با تاکید بر اینکه امروز نیازمند آموزش‌های به روز در حوزه حفاظت ایمنی هستیم، گفت: در نمایشگاه امسال کارگاه‌های آموزشی بسیار زیادی در محل غرفه و خارج از غرفه برای بازدیدکنندگان برگزار شد.

آدینه دبیرکل کانون عالی کارفرمایی کشور اظهار داشت: نمایشگاه ایپاس بستری مناسب برای حضور تولید‌کنندگان و مصرف کنندگان در جهت تامین نیازهای خود است.

وی افزود: با توجه به شاخصه‌های تدوین شده نمایشگاه ایپاس ۲۰۲۳ در رده بندی‌ها جزو نمایشگاه A هست.

آدینه با بیان اینکه سه هزار و ۳۰۰ تشکل در کشور داریم، گفت: در دوره بیست و یکم از همه ظرفیت‌ها در جهت بالا بردن سطح نمایشگاه استفاده خواهیم کرد.
کد مطلب: 21379