ارائه فناوری‌های روز دنیا در حوزه مدیریت شهری؛
تازه ترین تولیدات و دستاوردهای شهری در نمایشگاه شهرایده‌آل
مایشگاه شهر ایده آل با هدف ارائه الگوی شهرهای ایده آل و انتقال فناوری روز دنیا در حوزه مدیریت شهری در جزیره کیش برگزار میشود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶
 
تازه ترین تولیدات و دستاوردهای شهری در نمایشگاه شهرایده‌آل
 
نمایشگاه شهر ایده آل با هدف ارائه الگوی شهرهای ایده آل و انتقال فناوری روز دنیا در حوزه مدیریت شهری در جزیره کیش برگزار میشود.

به گزارش تحریرنو از روابط عمومی نمایشگاه شهر ایده آل ،مدیر کل دفتر مناطق نمونه و زیر ساخت های گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از گردهمایی بزرگ شهرداران و اعضای شورای شهر کشور در نمایشگاه شهرایده‌آل خبر داد و گفت: ارائه الگوی شهرهای ایده‌آل و انتقال فناوری روز دنیا و دانش در حوزه مدیریت شهری از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مهندس جلال تاجیک در ارتباط با برگزاری نمایشگاه شهر ایده آل اظهار داشت: این نمایشگاه برای هشتمین سال متوالی توسط بخش خصوصی برگزارمی شود و میزبان شهرداران ، سازمانها و اعضای شورا های شهر کشور است.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از تاریخ 10 تا 13 دی ماه در مرکز نمایشگاههای بین المللی جزیره کیش برگزار می شود، افزود: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای چهارمین سال متوالی امسال به برگزاری بهتر این نمایشگاه کمک خواهد کرد و هدف اصلی ما از برگزاری این نمایشگاه گردهمایی شهرداران کشور و بهره مندی از حضور این عزیزان است.

مدیر کل دفتر مناطق نمونه و زیر ساخت های گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: علاوه بر برگزاری نمایشگاه، جشنواره و سمینار تخصصی با رویکرد آموزشی برگزار و شهرداران و اعضای شورای شهرها با تجهیزات شهری جدید ارائه شده در نمایشگاه نیز آشنا می شوند.

تاجیک گفت: ما تلاش کرده ایم تا مسئولین و مقامات محلی از طریق برگزاری این نمایشگاه با دغدغه های گردشگری آشنا شوند و در محل هایی که مورد نیاز است، اراضی در اختیار سازمان میراث فرهنگی قرار دهند تا بتوانیم در حوزه گردشگری اقدامات موثری انجام دهیم.

وی بیان کرد: عدم دریافت عوارض و ارائه اراضی رایگان برای توسعه گردشگری و گسترش کمپ های گردشگری از دیگر اهدافی است که با همکاری شهرداری ها و اعضای شوراهای شهر کشور می تواند محقق شود و این موضوع مورد توجه ما در سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری قرار گرفته است.

مهندس عاطفی دبیر اجرایی رویداد گفت: با توجه به ظرفیت‌های گسترده که در رویدادهای پیشین شهرایده‌آل مورد توجه بسیاری از سازمان‌های دولتی و عمومی قرار گرفته است در همین راستا سازمان پدافند غیرعامل ، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شرکت عمران شهرهای جدید و اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری هچنین دبیرخانه کلانشهرهای کشور از این رویداد حمایت کامل کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه شرکت کنندگان در حوزه های مبلمان شهری، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت و خدمات شهری، راه و شهر سازی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، فضای سبز، روشنایی و نورپردازی شهری، تبلیغات شهری و زیبا سازی، فناوری اطلاعات، بازیافت و تبدیل مواد، تازه ترین و نوین ترین تولیدات و دستاوردهای خود را به نمایش خواهند گذاشت.

دبیر اجرایی رویداد در مورد مهمترین اهداف این نمایشگاه اظهارداشت: ارتباط مستقیم و تعامل بین عرضه کنندگان تجهیزات، خدمات و فناوری مورد نیاز در یک شهرایده آل با دست اندرکاران مدیریت شهری اعم از شهرداران، شوراهای شهر، استانداران، پیمانکاران و مهندسان مشاور کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری‌های نوین مدیریت شهری، ارائه الگوی شهرهای ایده آل، انتقال فناوری روز دنیا و دانش در حوزه مدیریت شهری است.

وی همچنین بیان کرد: همایش نشست مدیران عامل سازمانهای پسماند سراسر کشور ، نشست مدیران عامل سازمانهای پارک‌ها و فضای سبز و مسئولین فنی استانداری‌های سراسر کشور، اولین استارت آپ های عرصه فناوری های نوین خدمات شهری ، فرصت های سرمایه گذاری حوزه شهرداری های کشور و نشست تخصصی مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شهرداران شهرهای نمونه گردشگری از جمله رویدادهای جانبی این نمایشگاه است.

عاطفی در مورد مهمترین اهداف این نمایشگاه اظهارداشت: ارتباط مستقیم و تعامل بین عرضه کنندگان تجهیزات، خدمات و فناوری مورد نیاز در یک شهرایده آل با دست اندرکاران مدیریت شهری اعم از شهرداران، شوراهای شهر، استانداران، پیمانکاران و مهندسان مشاور کمک به توسعه فروش عرضه کنندگان فناوری‌های نوین مدیریت شهری، ارائه الگوی شهرهای ایده آل، انتقال فناوری روز دنیا و دانش در حوزه مدیریت شهری است.
کد مطلب: 13567