علی کریمی؛
روی بی‌رحم فوتبال را دیدیم/ به مالکیت توپ امتیاز نمی‌دهند
سرمربی سپیدرود رشت می‌گوید تیمش با وجود داشتن موقعیت های گلزنی متعدد شکست خورده و فوتبال روی بدش را به این تیم نشان داده است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
 
روی بی‌رحم فوتبال را دیدیم/ به مالکیت توپ امتیاز نمی‌دهند
 
سرمربی سپیدرود رشت می‌گوید تیمش با وجود داشتن موقعیت های گلزنی متعدد شکست خورده و فوتبال روی بدش را به این تیم نشان داده است.

به گزارش تحریرنو ؛ پس از شکست دو بر یک سپیدرود رشت برابر گسترش فولاد تبریز، علی کریمی در نشست خبری اظهار کرد: همانطور که دیدید، امروز روی بی رحم فوتبال را دیدیم. در نیمه دوم موقعیت های خوبی داشتیم و می توانستیم گل های زیادی بزنیم. گل هایی هم که خوردیم روی اشتباهات فردی بود که در فوتبال طبیعی است. باید بیشتر تمرین کنیم که چنین اشتباهاتی در بازی‌های ما کمتر شود. از بازیکنانم راضی هستم. خودم انتظار نداشتم که بازیکنانم اینطور بازی کنند. آنها تمام توان خود را گذاشتند و به گسترش فولاد هم تبریک می گویم که بازی را بردند.

او درباره فرصت سوزی بازیکنان تیمش گفت: این بضاعت ما است. باید کسانی را بیاوریم که به تیم ما کمک کنند. امیدوارم بازیکنانی خوبی را جذب کنیم. در ضربات آخر باید بیشتر کار کنیم. در نیمه دوم خیلی موقعیت‌ها داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باید کارهای اختصاصی برای خط هافبک و حمله بگذاریم که از موقعیت‌ها به نحو احسن استفاده کنند. امروز درست است که نتیجه را باختیم اما بازی را بردیم. کسانی که فوتبال را دنبال می‌کنند، می‌دانند چطور بازی کردیم. در نیمه دوم توپ و میدان دست ما بود. اما به مالکیت توپ امتیاز نمی‌دهند بلکه باید تلاش کنیم که مالکیت توپ به گل زده بیشتر و برد و گرفتن سه امتیاز تبدیل شود.

سرمربی جدید سپیدرود رشت که نخستین حضورش روی نیمکت این تیم در لیگ برتر را تجربه می‌کرد درباره عملکرد خوب بازیکنان تیمش در روزی که شکست خوردند گفت: خودم امیدوار شدم. واقعا از بازیکنانم تشکر می کنم. همانطور که شما گفتید، تمام تیمم خوب بود اما محمد غلامی در جریان بازی بود و خیلی به ما کمک کرد. در همین چند جلسه تمرین انگیزه این بازیکنان ما را مجاب کرد که از تجربه آن‌ها استفاده کنیم. خدا را شکر از اعتمادی که به آن ها کردم، پشیمان نیستم. باید بیشتر کار کنیم تا شرایط بدنی بازیکنان بهتر شود. از تمام بازیکنانم راضی هستم. تمام تلاش بازیکنان بر این بود که موفق شویم.
کد مطلب: 14405