"دردسرهای عظيم" تابستانم را بهار كرد
مهدی هاشمی درباره‌ی بازی در سريال "دردسرهای عظيم" و تجربه‌اش در اين سريال سخن گفت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۹
 
"دردسرهای عظيم" تابستانم را بهار كرد
 
مهدی هاشمی درباره‌ی بازی در سريال "دردسرهای عظيم" و تجربه‌اش در اين سريال سخن گفت.

تحریرنو: "مهدی هاشمی" بازيگر پيش‌كسوت سينما و تلويزيون كه اين‌روزها سريال "دردسرهای عظيم" با بازی او از شبكه‌ی سه‌سيما پخش می‌شود، گفت: سريال "دردسرهای عظيم" سومين كار پس از "كارآگاهان" و "طلسم‌شدگان" است كه با مهران مهام و ايرج محمدی هم‌كاری كرده‌ام، البته به‌نظرم "دردسرهای عظيم" از دو كار قبلی بهتر است.

وی درباره‌ی تجربه‌ی همكاری‌اش با برزو نيک‌نژاد كارگردان "دردسرهای عظيم" به‌عنوان اولين تجربه‌ی سريال سازی‌اش خاطرنشان كرد: من سال‌های بسياری است كه برزو را می‌شناسم، شايد بگويم حدود ۱۵ الی ۲۰ سال پيش اولين هم‌كاری‌ها را با او داشتم و از مهارتش در امر تصوير، اشراف به جزئيات داستان، شخصيت‌پردازی، تداوم داستان به‌لحاظ سينمايی هم‌چنين ظرفيت و اخلاق او كه مهم‌ترين اصل است، لذت بردم. من كارهای او را دنبال می‌كردم و نسبت به برزو نيک‌نژاد شناخت كافی داشتم.

اين بازيگر پيش‌كسوت ادامه داد: نزديک به ۴ ماه است كه در گرمای تابستان با اين گروه خوب در حال هم‌كاری هستم و سختی‌های بسياری تحمل كرديم تا كار خوبی از كار در بيايد و مردم از آن لذت ببرند. مجموعه‌ی تلويزيونی "دردسرهای عظيم" تابستان گرم را برای من به بهار تبديل كرد.

هاشمی در پايان گفت: ماه‌های خرداد، تير، مرداد و شهريور خنک‌ترين و بهاری‌ترين تابستانی بود كه تا به‌حال داشته‌ام و در يک حياط بسيار سرسبز در دارآباد مشغول فيلم‌برداری هستيم.

"دردسرهای عظيم" اكنون روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبكه‌ی سه‌سيما پخش می‌شود و موفقيت بسياری در جذب مخاطب داشته‌است.

اين سريال با بازی جواد عزتی ماجرای جوانی ساده و علاقه‌مند به بازيگری را روايت می‌كند كه در جست‌وجوی كار هربار با مشكلی جديد در زندگی خود مواجه می‌شود.

در اين سريال كه به تهيه‌كنندگی مهران مهام و ايرج محمدی ساخته‌شده، مهدی هاشمی، جواد عزتی، مهران رجبی، امير غفارمنش، الناز حبيبی، مریم سعادت، پرستو گلستانی، زهره فکورصبور، شهين تسليمی و... ايفای نقش كرده‌اند.
کد مطلب: 1354