"دردسرهای عظيم" از زبان غفارمنش
امير غفارمنش بازيگر نقش ارسلان در سريال دردسرهای عظيم، اين مجموعه را اثری قصه‌گو دانست كه قصد به‌زور خنداندن تماشاگر را ندارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۲
 
"دردسرهای عظيم" از زبان غفارمنش
 
امير غفارمنش بازيگر نقش ارسلان در سريال دردسرهای عظيم، اين مجموعه را اثری قصه‌گو دانست كه قصد به‌زور خنداندن تماشاگر را ندارد.

به گزارش تحریرنو به نقل از روابط‌عمومی رسانه‌ی ملی، امير غفارمنش بازيگر تئاتر، سينما و تلويزيون كه اين‌روزها در مجموعه‌ی تلويزيونی "دردسرهای عظيم" ايفای نقش می‌كند، درباره‌ی نقش خود گفت: من نقش ارسلان را در اين سريال بازی می‌كنم. اين شخصيت در واقع كاراكتری كاتاليزور و در مقاطعی از داستان پيش‌برنده است. پيش از شروع نقش من با آقای نيک‌نژاد كارگردان سريال درباره‌ی شخصيت ارسلان صحبت كرديم و خواسته‌ی ايشان بود كه بازی‌ها كاملا رئال و معمولی به‌نظر بيايد.

وی با تاكيد بر سادگی جنس بازی‌ها در اين سريال ادامه داد: بنابراين جنس بازی‌ها در اين سريال ساده و روان است. قرار نيست در اين سريال تماشاگر را با زور و اجبار به خنديدن وادار كنيم. بلكه قصه‌ای برايش تعريف می‌شود. حال اين كه موقعيت خنده‌دار باشد يا نه، بسته به‌نوع روايت قصه است.

اين بازيگر درباره‌ی نوع ارتباط نقش خود با نقش‌های ديگر افزود: ارسلان فرزند صاحب‌خانه شخصيت اصلی داستان است و نقش مادر من را خانم شهين تسليمی بازی می‌كنند. در اين سريال نقش همسايه‌ها در جريان قصه پررنگ است و به‌اصطلاح سريال فضای ننه قمری دارد.

وی درباره‌ی فضای كلی داستان اضافه كرد: منظورم از اين تعبير يادكردن از سريالی قديمی است و لوكيشنی كه یک خانه‌ی بزرگ حياط‌دار بود با چندين اتاق و خانواده‌های زيادی در آن زندگی می‌كردند و هر اتاق در اختيار يكی از آن‌ها بود و زندگی روزمره‌ی اين آدم‌ها به‌هم وابسته و در ارتباط با يک‌ديگر جريان زندگی رقم می‌خورد.

غفارمنش كه اولين تجربه‌ی هم‌كاری‌اش را با برزو نيک‌نژاد سپری می‌كند، درباره‌ی اين هم‌كاری گفت: پيش از اين سريال نيز چند بار قرار بود با آقای نيک‌نژاد هم‌كاری كنم كه متاسفانه فرصت آن فراهم نشد. خوش‌بختانه در اين سريال اين هم‌كاری شكل گرفت و تجربه‌ی بسيار خوب و دل‌پذيری است و بازی من هم در سريال يک‌ماهی است شروع شده‌‌است.

سريال "دردسرهای عظيم" كاری از گروه فيلم و سريال شبكه‌ی سه‌سيماست و تهيه‌كنندگی آن‌را مهران مهام و ايرج محمدی برعهده دارند. برزو نيک‌نژاد كارگردان اين مجموعه‌ی تلويزيوني است و ۲۶ قسمت ۴۵دقيقه‌ای دارد. هم‌چنين مهدی هاشمی، جواد عزتی، مهران رجبی، الناز حبيبی، مريم سعادت، زهره فكورصبور، شهين تسليمی، پرستو گلستانی، اميرغفارمنش، صفا آقاجانی و اشكان اشتياق گروه بازيگران آن‌را تشكيل می‌دهند.
کد مطلب: 986