فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد؛
نصب دوربین روی لباس پلیس نیازمند تامین اعتبار
فرمانده نیروی انتظامی ادامه روند نصب دوربین بر روی لباس پلیس را منوط به تامین اعتبار دانست.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶
 
نصب دوربین روی لباس پلیس نیازمند تامین اعتبار
 
فرمانده نیروی انتظامی ادامه روند نصب دوربین بر روی لباس پلیس را منوط به تامین اعتبار دانست.

به‌ گزارش ‌تحریرنو ؛ سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در بیست و یکمین گردهمایی معاونان اجتماعی ناجا با حضور در جمع خبرنگاران، گفت‌: در حدود ۷۰۰ کلانتری ما مشاوره دایر شده است که ۴۰۰ هزار پرونده به این مراکز ارجاع و ۷۰ درصد از آن منجر به صلح و سازش شده است. این موضوع نشان می‌دهد که معاونت اجتماعی نقش موثری در کاهش پرونده‌های ورودی به دستگاه قضایی و نیز ارتقای صلح و سازش در پرونده‌ها داشته است.

وی با اشاره به این که در مراکز مشاوره از ظرفیت همیاران پلیس و پلیس های افتخاری نیز استفاده خواهد شد، در این باره خاطر نشان کرد: بنای ما این است که در سال ۹۸ دیگر کلانتری ها نیز مراکز مشاوره و مددکاری را دایر کنیم تا خدمات ما افزایش یابد.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بودجه پلیس برای ساخت فیلم و سریال بودجه محدودی است، گفت‌: در این‌ راستا از ظرفیت و همکاری سازمان صدا و سیما ، وزارت ارشاد و .... استفاده می‌کنیم که البته به ما نیز قول هایی در این زمینه داده شده است که امیدواریم این اقدامات با هدف پیشگیری از جرایم و آگاهی مردم انجام شود.

وی درباره اقدامات پلیس در جشن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی نیز، خاطر نشان کرد: ما علاوه بر این که وظیفه تامین امنیت این مراسم را بر عهده داریم و همکاران ما در آمادگی کامل به سر می برند، تلاش خواهیم کرد تا دستاوردها و یافته‌های پلیسی خود طی ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی را نیز به نمایش بگذاریم.

اشتری درباره نصب دوربین بر روی پیراهن‌های ماموران پلیس نیز، گفت‌: ادامه این روند و گسترش آن منوط به تامین منابع و اعتبارات لازم است و من امیدوار هستم که این منابع زودتر تامین شود.
کد مطلب: 17774