هوشيار پارسيان خبر داد؛
تور تهران گردی برای شناسایی تهران
رئيس ستاد گردشگري شهرداري تهران از شناساندن جاذبه هاي گردشگري تهران به شهروندان با برگزاري تورهاي مختلف تهرانگردي خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۲
 
تور تهران گردی برای شناسایی تهران
 
رئيس ستاد گردشگري شهرداري تهران از شناساندن جاذبه هاي گردشگري تهران به شهروندان با برگزاري تورهاي مختلف تهرانگردي خبر داد.

به گزارش تحریرنو، فرزاد هوشيار پارسيان با اعلام اين خبر و با بيان اين كه با توجه به تاكيد شهردار تهران در خصوص گسترش زيرساخت هاي گردشگري شهري پايدار و ضرورت آشنايي شهروندان و نيز مهمانان پايتخت با ظرفيت هاي گردشگري برنامه هاي متنوعي در دستور كار ستاد گردشگري قرار گرفته است، افزود: در حال حاضر به منظور توسعه تهرانگردي برنامه هاي متنوعي چون تورهاي نيم روزه و يك روزه براي شهروندان برنامه ريزي شده است.

وي با اعلام اين كه تورهاي تهرانگردي به منظور افزايش استقبال شهروندان با تخفيفات قابل ملاحظه اي برنامه ريزي شده است، اظهار كرد: اين تورها شامل پذيرايي، وروديه ها، بيمه و اتوبوس گردشگري است كه شامل نيم روزه و يك روزه است كه ميانگين قيمّت تورهاي حدود ٢٥ هزار تومان است و اين در حالي است كه ميانگين قيمّت تورهاي ستاد گردشگري ٣٠ تا ٤٠ درصد نسبت به آژانس هاي مسافرتي ارزان تَر است.

هوشيار با اشاره به اين كه در حال حاضر ١٠ كانتر اطلاع رساني فروش تورها در هايپر استارها در نقاط مختلف شهر جانمايي شده است، تصريح كرد: شهروندان مي توانند از طريق سامانه ١٣٧، سايت visit.tehran.ir و #١٣٧* اقدام به خريد تورهاي ستاد گردشگري شهرداري تهران كنند.

وي در ادامه با اعلام اين كه شهروندان مي توانند از طريق سراي محلات و كانون هاي گردشگري موجود در آن، ضمن آشنايي با تورها، اقدام به خريد كنند، خاطر نشان كرد: يكي از تسهيلات ما براي سراي محلات، تخفيف تا ٥٠ درصد براي گروه هاي ثبت نامي خواهد بود.

رييس ستاد گردشگري شهرداري تهران با اشاره به اين كه كمپين هاي متعددي نيز در راستاي شناساندن ظرفيت هاي گردشگري شهر تهران برنامه ريزي شده است، گفت: در همين راستا كمپين "من تهران را دوست دارم" در حال حاضر شكل گرفته است.

وي ادامه داد: تورهاي گردشگري در مناطق مختلف تهران برنامه ريزي شده است و سعي شده است تا همه سلايق در نظر گرفته شود، تهران قديم، شميران گردي و.. از جمله تورهاي ستاد گردشگري شهرداري تهران است.
کد مطلب: 9673