به مدت ۲ ماه؛
آغاز ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در پایتخت از امروز
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب اعلام کرد که ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌های تهران از امروز به مدت دو ماه صورت می‌پذیرد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۲
 
آغاز ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در پایتخت از امروز
 
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب اعلام کرد که ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌های تهران از امروز به مدت دو ماه صورت می‌پذیرد.

به گزارش تحریرنو از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی همه خانی اظهار کرد: تمامی افرادی که موتورسیکلت آنها در پارکینگها توقیف شده بدون استثناء در اولین مرحله باید به پلیس +۱۰ مراجعه کنند و رفع توقیف موتورسیکلت خود از آن طریق پیگیری کنند.

وی افزود: بعد از آنکه این افراد به پلیس +۱۰ مراجعه کردند، بحث ترخیص سیستمی این موتورسیکلت ها به ستاد ترخیص پلیس راهور فاتب اعلام می شود و از طریق سیستمی و با تایید ستاد ترخیص پلیس راهور تهران بزرگ ، ترخیص این موتورسیکلت ها انجام می پذیرد.

همه خانی بیان کرد: اگر در حین انجام فرایند سیستمی مدارک و موتورسیکلت دارای نقص باشند، از طریق پلیس +۱۰ به مراجعین اعلام خواهد شد که به ستاد ترخیص مراجعه کرده و مدارک خود را تکمیل و نسبت به رفع نقص اقدام کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اجرای طرح به مدت دو ماه می باشد و از طرفی پیش بینی می شود تعداد مراجعین زیاد باشد ، پلیس راهور تهران بزرگ در این مورد نیز تدابیری اندیشیده که هر یک از شهروندان به شرح ذیل بتوانند با توجه به محل و منطقه سکونت خود به یکی از آدرسها مراجعه کنند:

لازم به توضیح است که ستاد ترخیص زنجان فقط مربوط به ترخیص خودروها می باشد لذا افرادی که موتورسیکلت آنها در این طرح اعلام گردیده فقط به آدرسهای اعلام زیر با توجه به منطقه سکونت مراجعه کنند.

۱-مناطق ۱،۲و ۳ شهرداری مراجعه به منطقه ۳ پلیس راهور تهران بزرگ واقع در اتوبان حقانی روبروی پارک آب و آتش و تماس :۸۸۸۸۰۹۰۹

۲- مناطق شهرداری ۶،۱۱،۱۲و ۱۷ مراجعه به منطقه ۱۱ پلیس راهور تهران بزرگ واقع در میدان قزوین جنب پارک رازی خیابان شهید مرادی و شماره تماس ۵۵۴۰۱۰۸۰

۳- مناطق شهرداری ۱۳، ۱۴و ۱۵ مراجعه به منطقه ۱۵ پلیس راهور تهران بزرگ به آدرس خیابن خاوران ابتدای خیابان ابوذر و تماس ۳۳۸۱۳۵۲۵

۴- مناطق شهرداری ۴و ۸ شهرداری مراجعه به منطقه ۸ پلیس راهور تهران بزرگ واقع در بزرگراه رسالت تقاطع باقری به شماره تماس ۷۷۸۸۷۶۶۵

۵- مناطق شهرداری ۹ ،۱۷ و ۱۸ شهرداری مراجعه به منطقه ۱۷ پلیس راهور تهران بزرگ به آدرس بزرگراه آیت الله سعیدی نبش خیابان شهید کاشانی به شماره تماس ۶۶۶۶۱۸۸۸

۶- مناطق شهرداری ۲۰، ۱۹ ،۱۶ مراجعه به منطقه ۱۶ پلیس راهور تهران بزرگ به آدرس خیابان شهید رجایی خیابان هلال احمر به شماره تماس ۵۵۳۳۰۰۸۵

۷- مناطق شهرداری ۵،۱۰،۲۱ و ۲۲ مراجعه به آدرس خلیج فارس خیابان رهنما به شماره تماس ۶۶۵۵۵۰۸۸

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به این مطلب اشاره کرد که حتما می بایست مراجعان این مطلب را در نظر بگیرند که انجام این امورات بر طبق زوج و فرد بوده و مراجعین می بایست بر حسب رقم سمت راست پلاک خود اقدام کرده و کسانی که رقم سمت راست پلاک آنها زوج بوده روزهای زوج و افرادی هم که رقم سمت راست پلاک آنها فرد بوده روزهای فرد مراجعه کنند.

سرهنگ همه خانی گفت: افرادی هم که موتورسیکلت آنها به خاطر فاقد پلاک بودن توقیف شده می توانند در تمامی روزها جهت ترخیص موتورسیکلت خود به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کنند.

وی گفت: نکته حائز اهمیت این طرح حضور همکاران بنده در روز های جمعه و تعطیل در این مراکز جهت ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته تر به مراجعان گرانقدر می باشد که شهروندان گرامی می توانند جهت ترخیص موتورسیکلت توقیفی در این روزها نیز با توجه به توضیحات ارائه شده به این مراکز مراجعه کنند.

وی در پایان باز هم تاکید کرد رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت موازین بهداشتی در این مراکز صورت می پذیرد و مراجعان هم می بایست نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت نکات بهداشتی اهتمام ورزند.
کد مطلب: 20754