۱
 
خسروشاهی در رادیو تهران
خسرو خسروشاهی، دوبلور پیش‌کسوت و صدای خاطره‌انگیز آل‌پاچینو و آلن دلون برنامه‌ی "سفر به ناشناخته‌ها" را با هم‌کاری رادیو تهران روانه‌ی آنتن می‌کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۲
 
خسروشاهی در رادیو تهران
 
خسرو خسروشاهی، دوبلور پیش‌کسوت و صدای خاطره‌انگیز آل‌پاچینو و آلن دلون برنامه‌ی "سفر به ناشناخته‌ها" را با هم‌کاری رادیو تهران روانه‌ی آنتن می‌کند.

تحریرنو: خسرو خسروشاهی گفت: طرح یک برنامه‌ی رادیویی به نام "سفر به ناشناخته‌ها" را به دکتر شهریار ضیاآذری، مدیر شبکه‌ی رادیویی تهران ارائه داده‌ام که مورد استقبال قرار گرفته و به‌زودی با اجرای خودم به‌روی آنتن خواهد رفت.

وی ادامه داد: طرح این برنامه از خودم است و موضوع برنامه بررسی آثار بزرگ ادبیات جنایی و پلیسی دنیا و آثار علمی و تخیلی نویسندگان دنیا اختصاص خواهد یافت. ادبیات جنایی و پلیسی پرفروش‌ترین آثار دنیاست و نویسندگان زیادی در این حوزه کار کردند و فیلم‌های زیادی ساخته شده‌است، در کنار معرفی نویسندگان آثار در این برنامه فیلم‌ها، کتاب‌ها و موسیقی فیلم‌ها نیز بررسی می‌شود.

خسروشاهی اظهارداشت: اجرای قطعات نمایشی از آثار معرفی‌شده، بررسی موسیقی متن به فراخور هر برنامه، تعریف آثار، آغاز و ریشه آثار و فلسفه به‌وجودآمدن ادبیات علمی و تخلیلی و ادبیات جنایی و پلیسی از دیگر بخش‌های این برنامه است.

این دوبلور پیش‌کسوت در پایان گفت: آثار نویسندگان ایرانی و خارجی در حوزه‌ی یادشده بررسی خواهدشد و ضمن گفت‌وگو و مصاحبه با متخصصان بخشی از اثر نیز در این برنامه خوانده می‌شود.
کد مطلب: 1126
 
 


 
سعیده نامداری
۱۳۹۳-۰۵-۱۸ ۰۳:۳۰:۴۷
سلام/ اثار بسیاری وجود دارد ارزشمند/ کتابهای عمیق و رمانهای برتر جهان/ که صادقانه من خودم تعداد بسیاری را مطالعه نکردم/ واین فرصت با حضور استاد خسرو شاهی مغتنم خواهد بود / برای گوش سپردن به اثار نمایشی/ روایی/ جهان/ گونه های معما یی/ پلیسی/ که به واقع شنیدن این اثار از ما ادمها موجودی متفکر و عمقی نگر خواهد ساخت/ وهمچنین اثار فاخر ایرانی که میتوانند دستمایه فیلمها باشند/ اثرها و کتب فلسفی با ان گره های متفکرانه اش .../ سپاس از متولیان امر/ و نفس دوبلوران همیشه پر طنین/ (18)