بهمن هاشمی:
مردم به نشاط و شادی نیاز دارند
بهمن هاشمی بیان کرد که تلویزیون باید برای جذب مخاطب از بانشاط‌ترین و بهترین تصاویر ممکن استفاده کند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸
 
مردم به نشاط و شادی نیاز دارند
 
بهمن هاشمی بیان کرد که تلویزیون باید برای جذب مخاطب از بانشاط‌ترین و بهترین تصاویر ممکن استفاده کند.

تحریرنو: بهمن هاشمی، دوبلور و مجری درباره‌ی تازه‌ترین فعالیت‌های خود به گفت: به‌تازگی دوبله‌ی سه فیلم "فرشته شرور"، "نِوِرلند"، "تعطیلات پر ماجرا" را به‌عهده داشتم و این‌روزها هم در جزیره‌ی کیش اجرای بخش قرعه‌کشی برنامه‌ی "جزیره تو" را به‌تهیه‌کنندگی رضا رشیدپور به‌عهده دارم.

وی افزود: این برنامه که علاوه بر شادی و نشاط، فعالیت‌های فرهنگی و هنری را هم در خود گنجانده است سال‌هاست با مشارکت منطقه‌ی آزاد کیش برگزار می‌شود و در تابستان هم روی آنتن تلویزیون می‌رود. امسال هشتاد شب این برنامه ضبط خواهد شد تا بعد از عید فطر از شبکه‌ی ۳ سیما پخش شود.

این مجری تلویزیون بیان کرد: جشنواره‌ی تابستانی باعث می‌شود مردم به سفر ترغیب شوند و این تجربه در روحیه‌ی‌شان تاثیر بگذارد. امیدوارم مسئولان مربوطه هم‌کاری کنند تا این سفرها از نظر قیمتی هم برای مردم مناسب شود و افراد بیش‌تری بتوانند در مراسم‌های فرهنگی و هنری حضور داشته باشند.

هاشمی هم‌چنین درباره‌ی راه‌کارهای جذب مخاطب گفت: مردم دنبال تصاویر رنگ و لعاب‌دار، نشاط، انرژی و نیرو هستند. تلویزیون باید تلاش کند از بهترین و بانشاط‌ترین تصاویر بصری استفاده کند که برای این منظور دعوت از مهمان‌های خوب و گفت‌وگوهای مفید در فضایی پر انرژی بسیار حائز اهمیت است تا برنامه روی بیننده تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: درد و اندوه همه‌جای دنیا وجود دارد و نیاز جامعه‌ی جهانی است که با وجود مشکلات سیاسی و اقتصادی مردم بتوانند از طریق شبکه‌های تلویزیونی کمی از مشکلات‌شان فاصله بگیرند. تغییر همیشه خوب است جابه‌جایی هم همین‌طور به‌شرطی‌که از آن به‌نحو احسن استفاده شود و فقط جابه‌جایی مهره نباشد.

هاشمی اشاره کرد: اگر تغییر و تحولی در سازمان صداوسیما یا هرجای دیگری رخ می‌دهد نباید صرف آمد و رفت آدم‌ها باشد بلکه باید در نتیجه و خروجی کار هم شاهد تغییر باشیم و با ایجاد اتاق فکر که همیشه به آن نیاز است به محتوا بیش‌تر توجه کرده و راه‌کارهای جذب مخاطب را پیدا کنیم.

این مجری در پایان بیان کرد: ما در هزاره‌ی سوم به‌سر می‌بریم و در زمانه‌ای هستیم که شکل و شمایل جامعه تغییر کرده فضاهای مجازی هر‌کدام قدرت مبارزه با رسانه‌ها را دارند و ما باید راه‌کار مقابله‌ با این فضا را داشته باشیم.
کد مطلب: 6285