اشتری در ایپاس ۲۰۱۷؛
"نمايشگاه ايپاس" نماد امنيت قدرت نيروهای مسلح در منطقه
سردار اشتری فرمانده نيروی انتظامی در افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی ایمنی "ايپاس"گفت: این نمایشگاه نماد امنيت قدرت نيروهای مسلح در منطقه است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۲
 
"نمايشگاه ايپاس" نماد امنيت قدرت نيروهای مسلح در منطقه
 
‎سردار اشتری فرمانده نيروی انتظامی در افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی ایمنی "ايپاس"گفت: این نمایشگاه نماد امنيت قدرت نيروهای مسلح در منطقه است.

‎ به گزارش تحریرنو ؛ سردار اشتری فرمانده نيروی انتظامی در افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی ایمنی (ایپاس ۲۰۱۷) به امنیت ایران اشاره کرد و گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با توجه به اینکه در منطقه‌ای متلاطم قرار گرفته و کشورهای همسایه به دلیل زورگویی مستکبران و توطئه‌های آنها خدشه‌ای بر آنها وارد شده و ناامنی دارند و همچنین به واسطه گروه‌هایی که به اسم اسلام و مخالف اسلام و مسلمان امنیت را سلب می‌کنند به لطف الهی در موقعیتی ممتاز قرار گرفته است.

وی گفت: ایران امنیتی با ثبات دارد و جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا، هدایت مقام معظم رهبری و انسجام مردم شهیدپرور و هوشیاری دستگاه‌های نظامی و انتظامی به‌خصوص سپاه پاسداران عزیز در امنیت کامل است.

فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: امروز امنیت ایران نه تنها برای کشور خودمان است بلکه توانسته امنیت را به کشورهای دیگر که ناامنی دارند، ببرد.

سردار اشتری با اشاره به راه‌اندازی بخشی به نام "ما می‌توانیم" در نمایشگاه ایپاس خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با تکیه بر توان مخترعان و مبتکران داخلی ایجاد شده است و در دوران دفاع مقدس و سال‌های پس از آن که به واسطه زورگویی مستکبران و به ویژه آمریکا در تحریم بودیم ما به دنیا نشان دادیم که می‌توانیم با تکیه بر توان دانشمندان و صنعت‌گران داخلی با تحریم‌ها مبارزه کنیم و امروز نیز که تحریم‌ها ادامه دارد و این فشار بر روی نیروهای مسلح و مردم وجود دارد ما باز هم با تکیه بر توان داخلی و دانشمندان خود توانستیم به موفقیت برسیم.

‎وی گفت: نمایشگاه تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی یکی از نیازهای داخلی کشور و خارج از کشور است و تعداد غرفه‌ها، تعداد حضور مخترعین داخلی و خارجی نشان‌دهنده اهمیت آن امی تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های نمایشگاه امسال بخشی است که تحت عنوان «ما می‌توانیم» برپا شده است که با تکیه بر مخترعین، مبتکرین و جوانان داخل کشور به نیازمندی‌های پلیسی، ایمنی و امنیتی خودمان را تدوین کنیم.

‎این مقام ارشد انتظامی کشور گفت: البته مشارکت پلیس‌های کشورهای دوست و همراه بی‌تأثیر در این پیشرفت نخواهد بود.

‎سردار اشتری به دوران دفاع مقدس اشاره و اظهار داشت: ما در دوران دفاع مقدس و دورانی که به واسطه زورگویی مستکبران و به‌خصوص آمریکا در تحریم بودیم به دنیا نشان دادیم که می‌توانیم روی پای خود بایستیم و نیازمندی‌هایمان را با تکیه به جوانان دانشمند و صنعت‌گران داخلی برآورده ساختیم.

‎وی با تأکید بر این مطلب که دوران تحریم همچنان ادامه دارد، گفت: برخلاف صحبت‌هایی که در سال‌ها و ماه‌های گذشته صورت گرفته، تحریم ادامه دارد و فشارهایی برای کشور، مردم و نیروهای مسلح ما دارد، اما ما دستاوردهای بسیار خوبی داریم و مهم‌ترین آن این بوده که جمهوری اسلامی ایران توانسته یک بنیه دفاعی قابل قبولی در اختیار داشته باشد.

‎عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: قدرت دفاعی ایران برای صلح و امنیت است؛ ما در حوزه‌های مختلف، پزشکی، علوم انسانی، دفاعی و... پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم؛ پس دنیا باید بداند که اگر جمهوری اسلامی ایران را تحت فشار قرار دهد نه‌تنها از پا درنمی‌آید و تسلیم نمی‌شود بلکه قدرتمندتر از گذشته به کار خود ادامه می‌دهد.

‎وی گفت: نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۷ گوشه‌ای از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ماست؛ یک توان بالقوه در میان اندیشمندان، مبتکرین و مخترعین وجود دارد و ما نتوانسته‌ایم آن را کشف و جمع‌آوری کنیم؛ شاید زمان به ما این فرصت را نداده است.
کد مطلب: 13487