ژاله علو:
به آن‌ها که نگرانم هستند، بگویید خوبم
ژاله علو از هنرمندان پیش‌کسوت کشورمان که مدتی است در عرصه‌های هنری فعالیت ندارد، این‌روزها بیش‌تر در منزلش استراحت می‌کند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۰
 
به آن‌ها که نگرانم هستند، بگویید خوبم
 
ژاله علو از هنرمندان پیش‌کسوت کشورمان که مدتی است در عرصه‌های هنری فعالیت ندارد، این‌روزها بیش‌تر در منزلش استراحت می‌کند.

تحریرنو: این چهره‌ی ماندگار که پیش‌تر هم تاکید کرده بود که حالش خوب است، بار دیگر در گفت‌و‌گویی خطاب به آن‌هایی که نگرانش هستند و در تلویزیون و رادیو سراغش را می‌گیرند، گفت: از من خبری نیست اما حالم خوب است و در منزلم استراحت می‌کنم ولی هم‌چنان مردم را دوست دارم و به مردمی که نگران من هستند، می‌گویم که حالم خوب است.

او گفت: ترجیح می‌دهم این‌روزها بیش‌تر به‌خودم برسم، به‌همین خاطر تصمیم گرفته‌ام فعلا کار نکنم. دیگر کار بس است. فعلا استراحت می‌کنم.

علو هم‌چنین یادآور شد که تازه از سفر بازگشته است و خدا را شکر این‌روزها کسالتی ندارد.

این دوبلور و گوینده‌ی پیش‌کسوت، اردی‌بهشت‌ماه امسال درباره‌ی ادامه‌ی فعالیتش در رادیو و بازگشت به این رسانه اظهار کرده بود: مدتی بود که در رادیو کار خاصی نبود، بنابراین ترجیح دادم استراحت کنم.

وی هم‌چنین اعلام کرده بود که حدود یک‌سال است که برای رادیو کار نمی‌کند اما اگر زمانش فرا برسد و کاری باشد که دوست داشته باشد حتما به رادیو برمی‌گردد، چراکه رادیو را خیلی دوست دارد.

ژاله علو متولد ۱۳۰۶ تهران است. او از برگزیدگان هشتمین همایش چهره‌های ماندگار در سال ۱۳۸۹ معرفی شد.

از نخستین فعالیت‌های هنری علو گویندگی زنده در رادیو است. هم‌چنین از کارهای تلویزیونی این هنرمند پیش‌کسوت می‌توان به سریال‌هایی چون "تفنگ سرپُر"، "شیخ بهایی"، "روزی روزگاری"، "امیرکبیر"، "مختارنامه"، "مشق عشق"، "روزهای زندگی" و... اشاره کرد.
کد مطلب: 2977