دوبلورهای برتر در رادیو تهران
ضیاآذری: در برنامه‌ی آوای امواج هر هفته یک دوبلور به‌عنوان مهمان حضور دارد و قرار است مردم پنج دوبلور برتر را انتخاب کنند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۳
 
والی‌زاده، اسماعیلی، خسروشاهی
 
والی‌زاده، اسماعیلی، خسروشاهی
تحریرنو: شهریار ضیاآذری، مدیر شبکه‌ی رادیویی تهران از برگزاری یک جشنواره با موضوع دوبلورها خبر داد و گفت: در برنامه‌ی آوای امواج که با اجرای مریم شیرزاد پخش می‌شود هر هفته یک دوبلور به‌عنوان مهمان حضور دارد و قرار است مردم پنج دوبلور برتر را انتخاب کنند تاکنون رتبه‌ی اول این نظرسنجی به منوچهر اسماعیلی، رتبه‌ی دوم به خسرو خسروشاهی و رتبه‌ی سوم به منوچهر والی‌زاده تعلق گرفته‌است.


وی سال ۹۳ را سالی پربرکت برای رادیو تهران خواند و اظهار کرد: در این سال ۴۰ عنوان برنامه‌ی جدید به جدول پخش اضافه‌شد که در عید فطر این تعداد به ۵۰ برنامه خواهد رسید.

وی افزود: جدول نقش ما پیش از این تغییرات نیز ۲۴ ساعته بود و ما برای جاکردن برنامه‌های جدید، مدت‌زمان دیگر برنامه‌ها را کاهش داده و ریتم را در شبکه افزایش دادیم.

مدیر رادیو تهران به ارائه‌ی اطلاعاتی در خصوص میانگین سنی و تحصیلی مخاطبان این شبکه و تلاش برای جلب‌کردن نظرات مخاطبان سال‌مند پرداخت و یادآور شد: ما در برنامه‌هایی به‌مرور خاطرات قدیم می‌پردازیم و ویژه‌ی سال‌مندان نیز برنامه داریم. هم‌چنین به بازتعریف برنامه‌های شبان‌گاهی پرداختیم و پس از فرصتی که در اختیار برنامه‌سازان قرار داده‌شد آن‌ها برای تولید بهتر تلاش کردند.

ضیاآذری با اشاره به افزایش کمی برنامه‌های این شبکه تاکید کرد: مسائل مالی فقط در سازمان صداوسیما نیست و در همه‌ی کشور است. ما در سازمان هرگز نمی‌توانیم به افرادی که استخدام سازمان نیستند حقوق ثابت پرداخت کنیم و افراد به‌شرط تولید برنامه حق‌الزحمه می‌گیرند اما در فضای مجازی ذکر شده‌بود که ضیا آذری حقوق ثابت را قطع کرده‌است در حالی‌که این موضوع از بیخ‌وبن کذب است.
کد مطلب: 969