جلال مقامی:
زندگی را با مطالعه و موسیقی می‌گذرانم
جلال مقامی که سال گذشته در رادیو البرز فعالیت داشت و به‌خاطر بیماری از فعالیت دست کشید بیان کرد که این روزهایش با مطالعه، موسیقی و قدم‌زدن می‌گذرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۲
 
زندگی را با مطالعه و موسیقی می‌گذرانم
 
جلال مقامی که سال گذشته در رادیو البرز فعالیت داشت و به‌خاطر بیماری از فعالیت دست کشید بیان کرد که این روزهایش با مطالعه، موسیقی و قدم‌زدن می‌گذرد.

تحریرنو: جلال مقامی گوینده و دوبلور پیش‌کسوت با اشاره به این روزهای خود و فعالیت‌هایی که در منزل دارد، گفت: من این‌روزها دوران بازنشستگی را می‌گذرانم و بیش‌تر در حال گذران زندگی با مطالعه کتاب، قدم‌زدن و گوش‌دادن به موسیقی هستم.

وی درباره‌ی این‌که قرار است فعالیتی در حوزه‌ی دوبله و یا رادیو داشته باشد یا خیر، عنوان کرد: دیگر نوبت جوان‌هاست و من‌هم سلامتی کامل خود را به‌دست نیاورده‌ام، از طرف دیگر برای کارهای گویندگی و دوبله خسته می‌شوم و راهی طولانی دارم تا بتوانم به جام‌جم برسم. اگر بخواهم از کرج راه بیافتم باید ۶:۳۰ صبح حرکت کنم تا ساعت ۹ به صداوسیمای تهران برسم و این راه برایم مشکل است و مرا اذیت می‌کند.

این گوینده و دوبلور پیش‌کسوت با اشاره به این‌که ممکن است برنامه‌ای در رادیو جوان داشته باشد، بیان کرد: احتمال دارد امروز شنبه ۱۶ آبان‌ماه برای ضبط یک برنامه به رادیو جوان بروم. برنامه‌ی "چهارسو" به تهیه‌کنندگی مهدی شاهرضایی هر روز به‌صورت تولیدی روی آنتن می‌رود و قرار است من برای ضبط یکی از بخش‌های این برنامه بروم.

مقامی تصریح کرد: من در بخشی از این برنامه که به ابنیه‌های تاریخی و گردش‌گری و شناخت آثار تاریخی کشور می‌پردازد، حضور دارم و برنامه به‌نوعی ریشه‌یابی در این راستاست.

وی درباره‌ی آخرین حضور خود در برنامه‌های رادیویی شبکه‌های سراسری عنوان کرد: فکر می‌کنم برنامه‌ی "عصربخیر تهران" در رادیو پیام از آخرین برنامه‌های من در شبکه‌های سراسری بود که مربوط به ۶ تا ۷ سال پیش می‌شود. البته آن زمان برنامه‌های دیگری هم‌زمان در شبکه‌های دیگر داشتم با این حال چندین سال است که در شبکه‌های رادیو سراسری حضور نداشتم و سال گذشته نیز بعد از برنامه‌ی رادیو البرز که دچار مشکل شدم دیگر به‌طور مرتب به این برنامه نرفتم. البته چند باری به برنامه‌های رادیو البرز دعوت شدم که یک‌بار از طرف بهروز رضوی و فرهنگ جولایی بود.

مجری برنامه‌ی "دیدنی‌ها" در پایان درباره‌ی این‌روزهای خود اظهار کرد: این‌روزها همان‌طور که گفتم بیش‌تر استراحت می‌کنم، به مطالعه‌ی کتاب می‌پردازم و با دوستان گپ می‌زنیم، فیلم و سریال هم می‌بینم اما ابدا سریال‌های کره‌ای نگاه نمی‌کنم یا سریال‌های ایرانی خودمان را می‌بینم و یا سریال‌های خارجی.
کد مطلب: 3025