پرویز بهرام در استراحت مطلق
همسر پرویز بهرام از شرایط فعلی همسرش که باید هم‌چنان در استراحت مطلق باشد و هم‌چنین این‌که طاقت شیمی درمانی را ندارد، سخن گفت.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۹
 
پرویز بهرام در استراحت مطلق
 
همسر پرویز بهرام از شرایط فعلی همسرش که باید هم‌چنان در استراحت مطلق باشد و هم‌چنین این‌که طاقت شیمی درمانی را ندارد، سخن گفت.

تحریرنو: ایران شاداب (همسر پرویز بهرام) درباره‌ی وضعیت فعلی این دوبلور و گوینده‌ی پیش‌کسوت بیان کرد: پرویز بهرام هم‌چنان در حال استراحت است و تا شش‌ماه باید به‌علت شیمی‌درمانی استراحت مطلق داشته باشد و مراحل درمانی خود را بگذراند.

وی با اشاره به‌وضعیت این دوبلور صداهای ماندگار اظهار کرد: بدن پرویز بهرام به‌دلیل سرطان خون ضعیف شده‌است و توانایی شیمی درمانی را ندارد. این‌روزها هم خیلی حالش خوب نیست و کم‌تر از خودش مراقبت و نگه‌داری می‌کند.

شاداب با اشاره به‌وعده‌هایی که مسئولان برای درمان دوبلور مستند "جاده ابریشم" داده‌اند، گفت: همسر من ۶۰ سال برای سازمان صداوسیما کار کرد و حالا این‌گونه باید جواب زحمت‌هایش را ببیند. مسئولان خودشان وعده می‌دهند و خودشان هم جا می‌زنند وگرنه من به‌عنوان همسر پرویز بهرام از هیچ‌کس تقاضای کمک ندارم.

وی ادامه داد: این خود مسئولان هستند که باید احساس وظیفه کنند و اگر قرار نیست به وظایف‌شان عمل کنند پس وعده هم ندهند. این افراد باید بدانند که امثال پرویز بهرام بودند که تلویزیون را درست کردند اما مردم ما تا وقتی‌که کسی زنده باشد قدر زحماتش را نمی‌دانند.

همسر پرویز بهرام با اشاره به فوت مرتضی پاشایی بر اثر بیماری خاطرنشان کرد: خود من مرتضی پاشایی را نمی‌شناختم و حالا شما ببینید که مردم برایش چه انجام می‌دهند. چرا وقتی‌که بیمارستان بود به دیدارش نرفتند حالا دیگر کارهایی که برای او می‌شود چه فایده‌ای دارد؟

شاداب در پایان با اشاره به این‌که نماینده‌ای از طرف هاشمی‌رفسنجانی از این دوبلور پیش‌کسوت دیدار داشته است، بیان کرد: من بسیار متشکرم از آقای رفسنجانی که در خاطرش بوده و نماینده‌ای را فرستاده است.
کد مطلب: 1817